Świetliste Istoty od ŹródłaŚwietliste Istoty od Źródła są z najwyższego poziomu 12. Jest ich 520 w całym wszechświecie. Wiedzą o nich została wymazana, praktycznie całkowicie.

Wymyślono nowe pojęcia, takie jak Bogowie, powoli wymazując ich z kart historii ludzkiej pamięci. W końcu jak wszystkie dobre rasy zapadły w głęboki sen, wymyślono pojęcie Boga, żeby zmanipulować całkowicie energię żeńską i zamienić ja na męską.

Planeta, na której żyjemy ma energię żeńską, która jest wiodąca na niej, odpowiedzialna za kreacje rzeczywistości. Energia męska nie ma nic do powiedzenia w tej kwestii, jest tylko po to, aby dawać ochronę żeńskiej mocy. Jak zwykle wszystko postawione jest do góry nogami.
Na wszelki wypadek jakby ktoś, coś zobaczył czy miał kontakt ze Świetlistymi Istotami, przerobiono Rasę Anielska na tą potrzebę i uczyniono z nich świetlistych pomocników Boga. Zrobiono dosłownie wszystko, aby ludzkość zapomniała o nich. Uśpiona błogo zanurzona w czarnej ciężkiej gęstej mazi matrixa.


Link do Rasy anielskiej


https://www.level1111.com/post/rasa-anielska

Pamiętajcie o tym, że dobre rasy zawsze pytają się o pozwolenie zbliżenia, przyjścia do nas. Przedstawią się kim są i skąd pochodzą, mówią po co przyszli. Piszę o tym, ponieważ należy pamiętać, że są też Świetliste Istoty, które nie pochodzą od źródła.

Świetliste Istoty od Źródła wiedzą wszystko co się wydarzy. Sprawdzają i trwają, aby wszędzie we wszechświecie przestrzegane było prawo kosmiczne, pomagają, dają ochronę tym którzy się do nich zwrócą. Jeżeli oczywiście nie naruszy to panującego porządku, lub nie zepsuje ogólnego planu.

Są czystą energią miłości od źródła. Ludzie, którzy mogą ich zobaczyć, bardzo długo będą czekać na spotkanie. Czasami trzeba prosić ich codziennie przez wiele lat, zanim będziemy gotowi na spotkanie, może to nie nastąpić nigdy.


Osoby takie muszą mieć podniesione wibracje w innym przypadku jest to niemożliwe. Ci co jedzą mięso mogą zapomnieć o kontakcie.
Spotkanie z nimi jest najcudowniejsza, rzeczą jakiej możemy doświadczyć. Jest dotykiem miłości, sentencją wszystkich wspaniałych uczuć, sumą przeżytych oddechów, miłością w najczystszej formie, najwspanialszym narkotykiem jaki możemy sobie wyobrazić.

Ludzie, którzy jedzą mięso nie maja kontaktu ze źródłem, właśnie dlatego Świetliści są dla nich mostem łączącym ich ze źródłem, tylko dzięki nim mają energię.

Na Ziemi są taki niskie wibracje, że uczucie czystej prawdziwej miłości od źródła jest niemożliwe do osiągnięcia, ponieważ ten kto by tego doświadczył przez chwilę nie dałby rady żyć dalej w tych niskich energiach. Ludzie tacy chcieli by popełnić samobójstwo. Gady wykorzystują to w technologii wyłapywania duszy człowieka. Link do tego zamieszczam poniżej.

https://www.level1111.com/post/moja-%C5%9Bmier%C4%87-kliniczna

Proście a będzie wam dane, ale cały problem polega na tym, że ludzie nie wiedzą kogo moją prosić i wysyłają swoje intencje nie wiadomo, gdzie.

Rozmawiajcie z nimi, mówcie do nich, oni wszystko widza i czują.Ja proszę codziennie o oczyszczenie i ochronę.

IIMarkII

3212 wyświetleń6 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Sirtyanie

Noc Kupały