Aktywuj Moc Bogini

Jak zauważyliście kobiety są niszczone na Ziemi, a ich moc jest przywłaszczana przez sługusów cienia. W dawniejszych czasach mówili nawet, że kobieta nie jest człowiekiem. Nie miały, maja prawa głosu w niektórych krajach. Mordowano je po śmierci męża lub wyrzuca się z domu tak jak to ma miejsce w Indiach, gdzie mogą zabrać tylko to co mają, na sobie w Mumbaju 7 milinów kobiet mieszka na ulicy.

Nakrywa się im szmaty na głowę, żeby obniżyć energetycznie. Są miejsca i zwyczaje u niektórych plemion, np. Egipt, gdzie jak dojdzie do ślubu, kobieta nie ma prawa wyjść już z namiotu, ocinają jej energię słoneczną, kosmiczną. Oczywiście skutkuje to chorobami i dość krótkim życiem.

O najczystszych Słowiankach (blondynka) wymyślane są kawały.

Religie - kobieta nie może pełnić funkcji kapłanki, są wyjątki. Mężczyźni ubierają stroje kobiece spódnice, żeby kraść energię Matki Ziemi, przejmują ją, żeby móc kreować świat tak jak im każe ich pan. Wyglądają jak kobiety i zachowują się jak one. Pobierają ją od ludzi, przez ciężkie rytuały które są używane w voo doo. Tak voo doo, brak wiedzy doprowadza do tego, że ludzie biorą w tym udział.

Oni dobrze wiedzą, że planeta, na której żyjemy jest kobietą - Matka Ziemia. Tara ma energię żeńska i taka energia ma moc tworzenia. Męska energia służy do ochrony energii żeńskiej. Właśnie dlatego w danych czasach ziemię na własność mogła posiadać tylko kobieta.

Ziemia jest podzielona na strefy, gdzie energia Matki Ziemi jest silniejsza lub słabsza. Egipt a dokładnie Giza są najsilniejszym energetycznie punktem, gdzie energia żeńska jest najsilniejsza na ziemi. Pewnie dlatego, kobiety są tak bardzo tam prześladowane, żeby przytłumić ich moc.

Taka samą sytuacje mamy z kościołami, które pierwotnie wcale nim nie były. Świątynie stoją na wzniesieniach, miejscach, gdzie jest energią żeńska. Stały zawsze na przeciwległym wzgórzu do wzniesienia, gdzie był zamek, mieszkał tam władca. Takie wzgórze ma energię męską, pomiędzy nimi płynie rzeka. Nawet jak mamy dwa kościoły koło siebie to jeden mógł być miejscem, gdzie mieszkał ktoś kto zarządzał okolicą.Wszystkie główne bóstwa są rodzaju męskiego, przecież na ziemi rządzi energia żeńska. Dokładnie chodzi o przestawienie energetyki, programowanie ludzi. Mężczyzna jest ważniejszy od kobiety a jest zupełnie odwrotnie.

Kobieta jest samowystarczalna, sama potrafi zajść w ciążę za pomocą swoich myśli. Na pewno słyszeliście o takich przypadkach. To co dostanie kobieta z tego kreuje rzeczywistość. Kiedyś okres miała co 3 lata i mogła sama decydować o ciąży, czy jej chce czy nie. Oczywiście gady to zmieniły.

Kobieta potrafi tworzyć, nie tylko nowe życie, ale wszystko co chce może urzeczywistnić może stworzyć. Ma w sobie pewne bardzo skomplikowane urządzenie i teraz zdradzę wam tajemnice...

Kobiece łono jest tym słynnym świętym Gralem.

Za pomocą swojego łona może tworzyć, kreować dosłownie wszystko. Dlatego w świątyniach używają kielicha do rytuałów, a raczej łona Bogini.

Aktywowanie w pełni Grala jaki posiada każda Bogini jest dość skomplikowane. Odbywa się to podczas świętego rytuału seksualnego z mężczyznom. Oczywiście musi być między parą uczucie miłości, w innym wypadku wibracje są bardzo niskie i energetyka obojga idzie w dół.

Jeżeli para jest zakochana i w pełni świadoma tego co robi, może uzyskać niesamowity bonus dzięki Gralowi. Kobieta potrafi energię z orgazmu transformować i przeznaczyć na kreacje swojego świata.

Podczas tego rytuału oboje ludzi ładuje się energetycznie, jeżeli robię to prawidłowo, maja kolejny bonus podnoszący ich wibracje. Jest to najpotężniejsza forma ładowania ciała, dlatego gady tak mocno programują ludzi na sex wszędzie z byle kim.


Niesamowitym bonusem jest to, kiedy mężczyzna potrafi otworzyć w pełni gral kobiety. Wtedy ona oddaje mu się nie tylko ciałem, ale cała sobą.


Jest coś takiego jak energią Alien. Aktywować ją może właśnie odpowiedni mężczyzna, taki jakiego kobieta zobaczy pierwszy raz i poczuje, że to on. Uwalniają się moce i zdolności, które są ukryte w każdym z nas, przypisane do rasy jaką posiada dana istota. Można zauważyć Bogini wtedy promienieje blaskiem, otacza ją ogromna łuna światła. Wtedy naprawę wszystko się dzieje szybko i szybko spełnia. Oboje zakochanych płyną nie chodzą, są ponad wszystkim, żyją w innym świecie.

Dlatego warto poczekać na odpowiedniego partnera, który jest świadomy mocy Bogini i za oddanie mu się, ona obdarzy go swoim światłem Alien.


Mit rycerza właśnie oddaje całe piękno i prostotę Bogini, Damy serca. Jeżeli niewiasta oddała lub pozwoliła być Dama jego serca, taki wojownik zyskiwał potężną moc. Stawał się niepokonany. Miał niesamowite wsparcie w postaci żeńskiej energii. On się jej odwdzięczał i bronił jej imienia. Znaczy to tyle, że pilnował porządku i zasad, a tam, gdzie były one łamane zaprowadzał ład. Innymi słowy strzegł przestrzegania prawa Tary, chronił energię żeńską.Często mężczyźni obwiniają je, że siedzą w domu i nic nie robią a prawda jest taka, że firmę, powodzenie i dobre życie zawdzięczają swojej Bogini. Dużo znamy przypadków, kiedy starsi ludzie biorą sobie za partnerkę, żonę dużo młodszą pannę. Oczywiście, że chodzi głównie o energię. Taka młoda osoba ma jej bardzo dużo i taki facet buduje na jej Gralu swój majątek.Kiedy nasze Boginie zdadzą sobie sprawę jaka mocą dysponują świat ulegnie automatycznie zmianie.


Gdyby Boginie były przywódcami, dowódcami, osobami decyzyjnymi to jestem przekonany, że nie byłoby żadnej wojny na świecie. Mają w sobie ogromne pokłady miłości i dobra, oczywiście są wyjątki, powód ich występowania to grzebanie w genetyce sługusów cienia.

Uważam także, że podczas rozwodu to kobieta powinna zabierać większość majątku, bo to dzięki jej boskich zdolnościach zostało wykreowane i urzeczywistnione.Czas kreacji żeńskiej złotej matrycy nadszedł.

Aktywujcie swoje Grale i zacznijcie zmieniać ten świat na lepszy

IIMarkII1700 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały