Błogosław Sam Sobie, Swoim Dzieciom i Najbliższym


Błogo sław to wyraz składający z dwóch członów, z których każdy ma osobne znaczenie.

Błogo - sprawiający zadowolenie, przyjemność, świadczący o zadowoleniu, przyjemności.


Sław - rozgłos, powszechne uznanie, opinia reputacja, sławna osoba.


Czyli mamy dwa człony które znaczą coś innego połączone w jeden wyraz, maja określona wibrację i energtykę.

Błogo dla każdego znaczy coś innego, to chyba każdy się z tym zgodzi. Normalnie jest to stan szczęścia, piękna, dobra, wszechogarniającego dobrobytu. Życia jakie nazywane jest idealnym, pięknym i wzniosłym.Ale jeżeli to robi ksiądz to działa na korzyść instytucji, w której pracuje. Tak samo jest z osobą negatywną, dla nich znaczenie jest zupełnie inne i działa na ich korzyść. Dlatego przyjmując błogosławieństwo od kapłana, guru, innych osób wprowadzasz w swoje pole ich zapis, ich wibrację, która będzie działać korzystnie dla nich samych.


Oni dając błogosławieństwo robią znak krzyża, który zamyka ludziom energetykę. Krzyż, znaczy zakaz, w życiu codziennym jak widzimy drzwi zaklejone, czy znak krzyża na drodze to wiemy, że nie wolno tam wchodzić lub się zatrzymywać. Ludzie całując krzyż zanieczyszczają sobie czakrę gardła, czyli mowę. Symbol krzyża omówię w innym artykule.
Dlatego kochani sami błogosławmy wszystko co nas otacza, nasze dzieci, rodziny, bliskich, jedzenie, wszystko co wykonujemy, żeby współgrało z naszym polem energetycznym, naszą wibracją i pomagało nam wznosić się na wyższy level.Tak robili nasi przodkowie i dlatego im się wiodło. Żaden najlepszy nawet adwokat nie załatwi wszytskich naszych spraw, tak jak my sami.My i tylko my jesteśmy najbardziej kompetentnymi istotami dla nas samych.

Błogosławmy sobie sami wszystkiego najlepszego

IIMarkII

954 wyświetlenia3 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały