Brama Lwa – Podwójna nieskończoność

Zaktualizowano: 17 sieLew
Brama Lwa

Kochani, przed nami kolejna, bardzo ważna dla naszego rozwoju duchowego data 08. sierpnia 8.8. Podwójna nieskończoność. Zjawisko to zostało nazwane przez numerologów Bramą Lwa, przez wzgląd na znak zodiaku, który patronuje miesiącowi sierpniowi.

Wysoce prawdopodobne jest, że osoby w około, rodzina, sąsiedzi, koledzy z pracy, którzy są podłączeni do Matrixa, a przede wszystkim media zrobią wszystko, by

obniżyć nasze wibracje. A wszystko po to, by odebrać nam moc kreacji, która właśnie tego dnia nabiera szczególnej mocy. Dlatego bardzo ważne jest, by tego dnia, zadbać o swój dobry nastrój, sprawiać sobie małe i duże przyjemności, unikać negatywnych osób i przede wszystkim wyłączyć telewizor.

W okresie, któremu patronuje Lew, rośnie w nas chęć na nowe projekty a także chęć tworzenia, zdobywania i manifestowania. To doskonały czas, na podjęcie ważnych kroków dla życia i rozwoju, wprowadzenia radykalnych zmian. To czas, by stanąć do próby, na którą przygotowywaliśmy się do tej pory. Według numerologów 88 to czas, gdy zaciera się granica, między niebem a Ziemią, pomiędzy światem materialnym a niematerialnym, dlatego nasza moc kreacji jest w tym czasie najwyższa. Na marginesie należy dodać, ze energiami Bramy Lwa można pracować do 12. sierpnia.

To doskonały czas na medytacje, oczyszczanie i manifestowanie celów.

W starożytnych czasach wiązano wibracje tej daty z Saturnem oraz Syriuszem, Gwiazdą która ma zastąpić słońce. Data ta przypomina nam, by z należną uwagą podejść do naszego rozwoju duchowego. Brama Lwa to ten promyk nadziei, który pokazuje , że nasze marzenia są na wyciągnięcie ręki. Tego dnia na Ziemie zejdą bardzo wysokie energie, które możemy wykorzystać do naszych celów.

Ciekawą technikę prezentuje portal Elle:

Wykonaj medytację 8/8 i rytuał ustalania intencji. Ustaw minutnik na osiem minut i spróbuj oczyścić swój umysł z wszelkich ograniczających myśli. Skoncentruj się na osiąganiu sukcesu, który symbolizuje liczba osiem. Daj się pokierować odwadze Lwa. Poczuj w sobie Energię Lwa. Po 8-minutowej medytacji zapisz na kartce swoje  cele. Na końcu wymień osiem kroków, które możesz wykonać już teraz, aby rozpocząć proces ich realizacji.

To wspaniały czas na spacery po lesie, łące górach, ale także we wszystkich innych miejscach, w których towarzyszy nam uczucie błogości, są także na oczyszczanie, kąpiele w wodzie z dodatkiem ziół, czy olejków eterycznych

Dobrze, jest spożywać, smaczne pożywne ale lekkie posiłki i otaczać się ludźmi, w towarzystwie których czujemy się dobrze.

Zalecamy, odnowienie kontaktu z osobami, które kiedyś dla nas dużo znaczyły a którymi kontakt się rozluźnił.

Żródła:

https://www.elle.pl/artykul/brama-lwa-czyli-portal-88-to-przelomowe-zjawisko-zachodzace-w-sierpniu-w-tym-czasie-znajdziemy-sie-na-wysokich-wibracjach-ktore-przyspieszaja-duchowy-wzrost-i-spelnianie-sie-manifestacji

https://www.astromagia.pl/magiczna-wiedza/astrologia/dosc-masz-toksycznych-relacji-teraz-je-naprawisz-dzieki-bramie-lwa

https://www.popularne.pl/na-czym-polega-brama-lwa/

511 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Sirtyanie