Czas Zodiakalnych Wodników

Zaktualizowano: 5 lutMogę Wam napisać to co przeczytacie w każdym horoskopie:

że słowa klucze w słońcu to duch i jaźń, świadomość, jaźń, ego, rozszarpać, samorealizacja, yang, witalność, ogień, początek, wyjątkowość, przywództwo, status, pokora, odwaga, pewność siebie, godność, determinacja.


A aspekt na księżyc i słowa klucze to dusza, my, relacje małżeńskie, uczucia, emocje, podświadomość, intuicja, współpraca, bliskość, serdeczność, życzliwość, równowaga.Ale mogę wam napisać konkret, tak jak lubię.


Jest to czas, kiedy zodiakalne wodniki są w 7 roku numerologicznym co to oznacza?

Jest to czas rozwoju duchowego, ale żyjemy w świecie materialnym i jest to też czas na budowanie struktur, który kończy się 7 września i zaczyna czas zarabiania.Co to oznacza?


Jest to bardzo ważna informacja, ponieważ to co zbudujecie teraz w przyszłym 8 roku numerologicznym zaowocuje tym, że jesteście w stanie zarobić tyle, że starczy wam to do końca życia.

Dlatego jeżeli chcecie maksymalnie wykorzystać ten czas zacznijcie od porządków w waszym życiu, zarówno w sferze duchowej jak i materialnej.

Robiąc porządek w domu i otoczeniu pamiętajcie o swojej energetyce i jej zabezpieczeniu.

Skupiając się na tym, zapewnicie sobie prawidłowy przepływ energii, która w późniejszym czasie będzie działać na waszą korzyść.


Wodniku wykorzystaj dobrze swój czas, następna taka okazja będzie dopiero za 9 lat !!!
Oczywiście dotyczny to wodników, które są numerlogicznymi 1. Dla innych znaków obliczamy wszystko indywidulanie, żeby ustalić w jakim roku numerologicznym się znajduję dana osoba.IIMarkII

1941 wyświetleń9 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały