Dźwięk Om - Technologia Lucyfer

Zaktualizowano: 11 sty
Dźwięk Om, gongi, misy i dzwony - imię Lucyfera,

CZĘŚĆ TECHNOLOGII WYŁAPUJĄCEJ LUDZKIE DUSZE


Najpierw opiszę mój sen, a później napiszę co to znaczy i co mi pokazali, gdzie byłem, ponieważ jest on częścią większej układanki. Potężnej technologii związanej z wyłapywaniem ludzkich dusz po śmierci. Technologia ta nazywa się Lucyfer od imienia zdrajcy który ja ukradł (imię jest inne ale nie wolno go wypowiadać).

Sen i podróż w miejsce gdzie zobaczyłem jak transportują dusze z ziemi w jakieś inne miejsce – „Dzień był normalny z jednym wyjątkiem, księżyc tej nocy miał być w pełni. 13.01.2017 – tego dnia księżyc był naprawdę wielki, jak nigdy w pełni. Był tak ogromny, że myślałem nawet przez chwilę, że położył się i dotyka ziemi. `

Nic nie wskazywało na to co zobaczę a raczej co zostanie mi pokazane. Położyłem się jak zwykle spać i to czego byłem świadkiem było dla mnie niesamowite.

Znajduje się w miejscu które otoczone jest górami. Wyglądał jak Wielki Kanion w Colorado. Były to ogromne skały, ja stałem z lewej strony z boku, byłem na pewnej wysokości i patrzyłem na tłum ludzi, jaki się zgromadził w dole. Wysokość też ma znaczenie, ponieważ świadczy o moim miejscu w tej sytuacji, poziomie.

Na przeciwko mnie widzę jakby półkę skalną, na której stoją przedstawiciele wszystkich religii. Są w szatach długich, wyglądają na magów, dziwne nakrycia głowy i kolory szat. Było ich paru, każdy inaczej ubrany, ale w gruncie rzeczy wyglądają tak samo.

Zaczyna się coś dziać, oni rozkładają ręce na boki i tłum na to reaguje.

Naglę słyszę głos który mówi do mnie Oma to imię Lucyfera i głos mówi do mnie patrz. Wtedy zobaczyłem ten symbol wyrzeźbiony w 3D. Jakby sześcian skały wirował w powietrzu, ale nie pełny, był wybrzuszeniami do dołu.

Naglę słyszę głos, to imię boga oddajcie mu pokłon. Właśnie w tej chwili zobaczyłem jak Ci wszyscy zgromadzeni ludzie, których było tysiące kłaniają się i wiedziałem, że muszę się stamtąd wydostać, ponieważ zaraz zobaczą mnie, rozpoznają, że ja tam jestem obserwatorem.”


Właśnie wtedy zorientowałem się, że dźwięk Om z Hinduizmu nazywany głosem boga, to część technologii służąca do hipnotyzowania i wyciągania energii z ludzi. Dźwięk ten jest wykorzystywany w różnych religiach i wydobywa się z różnych urządzeń. Są to gongi, misy, dzwony i wiele innych rzeczy.W kościele katolickim jest wykorzystywany kiedy ksiądz rozpościera ręce na boki i kradziona jest wtedy energia od ludzi. W tym monecie słyszymy gong. Generalnie ja się źle czuję kiedy słyszę ten dźwięk. Każdy chyba wie, że dźwięk i kolor ma wpływ na nas, nasze ciało.


Dźwięk OM występuje we wszystkich religiach.


W chrześcijaństwie rzymskim jest to AMEN.


W judaizmie SZALOM.


W islamie AMIN lub SALAM ALEJKUM.

CDN...


linki do innych art o technologi wyłapywania dusz:


https://www.level1111.com/post/moja-%C5%9Bmier%C4%87-klinicznaIIMarkII

1633 wyświetlenia2 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały