Dlaczego Ci nic nie wychodzi?

Zaktualizowano: 18 styRozwijasz się duchowo, medytujesz, uczęszczasz na różnego rodzaju warsztaty, kursy, coaching i okazuje się, że tak naprawdę stoisz w miejscu lub jest coraz gorzej, dlaczego tak się dzieje?


Po pierwsze - osoby, które się tym zajmują.

Czy widzisz jaką mają energetykę?


Ludzie pozwalają wchodzić w swoje pole energetyczne istotą które mają negatywną energie, czyli mocne gadzie DNA. Dlatego jeżeli ktoś szuka pomocy lub się chce rozwijać duchowo powinien widzieć z kim ma do czynienia. To samo dotyczy doboru partnerki/partnera i znajomych.


Link do artykułu jak poznać wampira energetycznego:

https://www.level1111.com/post/wampiry-energetyczne-ludzie-z-gadzim-dna


Kolejną rzeczą jest przepływ energii, który jest całkowicie inny niż nauczają ludzi guru, wzniesieni mistrzowie, szamani i inni fachowcy. Na moim blogu staram się wam przybliżyć i wytłumaczyć kwestie z tym związane. Będę robił to stopniowo, omawiając kluczowe zagadnienia.


Poniżej daje linki do paru ważnych artykułów:

https://www.level1111.com/post/wybaczanie-blokuje-czakry

https://www.level1111.com/post/wdzi%C4%99czno%C5%9B%C4%87

https://www.level1111.com/post/wolno%C5%9B%C4%87-1

https://www.level1111.com/post/wewn%C4%99trzne-dziecko-w-tobie

Dlaczego tak się dzieje, że ufacie złym informacją, dajecie się nabrać na i idziecie w niekorzystnym dla was kierunku?

Wszystko to co nam pokazują od urodzenia w masmediach, świątyniach, programuje ludzką podświadomość, ma ona wpływ na ludzi.

Stanowi 95% tego o czym myślą i mówią. Jest takim wielkim krokodylem, którego trzeba namówić, aby działał na nasza korzyść.

Wszystkie te negatywne programy w formie egregorów podczepiają się do pola energetycznego i bezpośrednio oddziałują na nie.Programowanie umysłów ludzi było od zawsze utrapieniem różnych służb i agencji wywiadowczych. Zadawali sobie odwieczne pytanie w jaki sposób zabezpieczyć swoich agentów przed wpływem innych wywiadów, żeby ich ludzie nie byli werbowani, nie byli podatni na podprogowe sugestie.

Rosjanie powołali grupę 4 naukowców, którzy mieli znaleźć rozwiązanie, aby pole energetyczne agenta zostało oczyszczone i zabezpieczone przed podprogowym zapisem, aby nikt i nic nie maiło wpływu na jego misję.

Udało się im tego dokonać. Zabieg trwa dwa dni i musi być robiony w obecności osoby prowadzącej. Samej techniki nie znajdziecie w książkach Dimitra Werszczergina, ale mogę powiedzieć, że to działa. Opiszę to dokładnie za rok, jakie są efekty i zmiany w poziomie życia.


Ludzie szukają latami rozwiązań, kto szuka ten znajdzie, mówi stare przysłowie.


W ten sposób istota zostaje zabezpieczona na całe życie, mało tego automatycznie zostają zabezpieczone jej dzieci, jeżeli nie uzyskały pełnoletności.

Ułożenie całej energetyki trwa rok.


Metoda ta odniosła ogromy sukces, wszystko działa bez zarzutu.

Żadne programy nie podczepiają się do człowieka. Mało tego okazuje się, że działa to też na ludzi, od których taka osoba była uzależniona, od których nie mogła się uwolnić. Przestają ją oni interesować, często to są wampiry energetyczne które żerują na swojej nieświadomej ofierze.

Nastał czas zmian Pierystrojka, nasi bohaterowie wydali książki opisujące działanie tej wspaniałej techniki ochronnej. Ludzie zaczynają stosować to co było przeznaczone dla elit. Nagle w tym całym bałaganie jaki panował w Rosji, po paru latach ktoś zauważył, że został popełniony błąd, wszystko znika z księgarni. Zostaje jedynie nasz niezłomny Dimtri Werszczergin.


Opisuje on to wszystko nad czym pracował z kolegami w cyklu książek techniki Deir:


  • Wyzwolenie DEIR I

  • Kształtowanie DEIR II

  • Oddziaływanie DEIR III

  • Dojrzałość DEIR IV

  • Pewność DEIR V etap 1

  • Mądrość DEIR V Etap Drugi Część 1

  • Świadomość DEIR V Etap Drugi Część 2

  • Sztuka DEIR V etap III


Niestety są tam opisy jak to działa, podane są przykłady jakie ma zastosowanie dana technika w życiu codziennym, ale nie ma słów kluczy jakich trzeba użyć i w gruncie rzeczy jest to wiedza bezużyteczna, ale nie do końca, ponieważ jeżeli ktoś umie czytać energię może sobie te informacje wyciągnąć z pola energetycznego.

Dlatego takie ważne jest widzenie i czucie energii, uczcie się tego.Ludzie piszą, dlaczego ja widzę a oni nie?


Kochani powtarzam wam jeszcze raz. Nasze ciało jest naszą Merkabą, pojazdem, którym się poruszamy. Im mamy ja w lepszym stanie tym więcej widzimy i więcej możemy doświadczać.

Oczyszczajmy je i ładujmy, wtedy będą dziać się cuda na naszych oczach a wszechświat będzie nam bardziej sprzyjał.
IIMarkII

4390 wyświetleń3 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały