Dusza - czym jest ?Dusza powstaje w źródle, kiedy łączy się jedna wysoko wibracyjna cząstka z druga, tak też opisują to Wedy i inne kultury. Dusza jest jedną z najwyższych wibracji jaka istnieje we wszechświecie, jest cząstka źródła. Wszystkie dusze są połączone ze sobą tą wibracją.
Dusza z wyglądu podobna jest do meduzy, pół, przeźroczysta mieni się wszystkimi kolorami jakie występują w tęczy. Wchodzi do ciała z pierwszym oddechem niemowlęcia. Formuje się w balon i łapie połącznie z istotą przez tworzenie tysięcy srebrnych nici. Następnie podnosi się w górę i znajduje się nad głową człowieka. Kiedy nici te zostają zerwane, dusza wychodzi z ciała tak samo jak weszła przez usta i podąża do portalu w kierunku słońca.

Jest to pokazane na tak wielu filmach, że nie sposób tego zliczyć. Często są to filmy sf czy horrory jak Mumia, na których Istota w postaci demona wysysa energie z ludzi przez usta, oni później schną i umierają.

Jeżeli ludzie mieli by tą wiedzę to wiedzę, która u Słowian była czymś powszechnym. To nigdy nie było by dyskusji nad aborcją. Ciało kobiety należy do niej same i tylko ona ma prawo decydować co z nim zrobi.

Duszą ma określoną wielkość, wagę i wytrzymałość na temperaturę. Badania nad wagą duszy prowadził w XIX i XX wieku Dulncan MacDougall, był amerykańskim lekarzem, który opublikował w 1907 New York Time i czasopiśmie naukowym Americam Medicine swoja pracę, która była oparta na doświadczeniach polegających na badaniu wagi ciała konającego człowieka. Okazało się, że po każdym zgonie, waga ciała pomniejszała się o wartość 21 gramów (¾ uncji).
Tak samo jest, jeżeli chodzi o temperaturę. Gady dobrze wiedzą, że żeby zabić duszę, trzeba ja podgrzać do temperatury, której nie jest w stanie wytrzymać. Często się zdarzało, że kobiety, które posiadały dużą wiedzę (wiedźmy) na temat otaczającego je świata palono na stosie. Tak samo robiono ze Słowianami, którzy byli paleni rytualnie w stodołach. Chodziło im o to, żeby te istoty zniszczyć ostatecznie ich dusze, aby nigdy się nie mogły narodzić na nowo. Na szczęście one wiedziały o tym i miały przy sobie trucizny, odpowiednie zioła, wtedy je zażywały. Duszą się ratowała, uchodząc szybko z ciała.

Są też demony które mogą rozerwać duszę na kawałki, ale na szczęście nie mogą się tak łatwo dostać do naszego świata.Oczywiście pokazują to w wielu filmach jak magowie próbują taka istotę sprowadzić do naszego wymiaru.
Dusza jest najcenniejszym darem jaki można otrzymać, nie wszystkie istoty we wszechświecie ją posiadają. Dlatego siły zła próbują na różne sposoby zawierać pakty, nakłaniające ludzi do jej sprzedaży. Oferując bardzo mało w porównaniu z tym co zyskują, dostęp do potężnej energii. Są to różne umowy o pracę, w których ludzie godzą się okłamywać innych dla jakiś korzyści.


IIMarkII

748 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Sirtyanie