Filtry do wody z mineralizatorem

Mojefiltrydowody.com
Odwrócona osmoza RO7 to najdoskonalszy sposób filtrowania wody do zainstalowania w domu. Filtry odwróconej osmozy RO7 usuwają nawet najmniejsze zanieczyszczenia, związki chemiczne, organiczne, nieprzyjemny zapach i smak. Filtr RO7 nie tylko oczyszcza wodę, ale także mineralizuje i uzdatnia do picia prosto z kranu.


Filtry odwróconej osmozy RO7


Filtry odwróconej osmozy RO7 są proste i skuteczne. Specjalna membrana nie przepuszcza bakterii i wirusów oraz zatrzymuje fluor i chlor. Woda z filtra RO7 jest krystalicznie czysta, idealna do picia, gotowania zup, płukania warzyw i owoców, czy podlewania roślin. Jako ostatni wkład stosuje się mineralizator, dzięki któremu do wody przenikają jony wapnia, magnezu, sodu i potasu wzbogacając wodę o niezbędne minerały.


Nowoczesne 7-stopniowe filtry odwróconej osmozy Nordic RO7 tak naprawdę możesz mieć za darmo! Po przeliczeniu miesięcznych wydatków na wodę w butelkach dla całej rodziny może się okazać, że inwestycja zwróci się już po roku. Pieniądze, które do tej pory były wydawane na butelki PET, zostają w budżecie domowym.

Foto: Pixabay


Wydajny i niezawodny filtr RO7


Filtr RO7 najczęściej montuje się pod zlewem w kuchni. Zapewnia to maksymalną wygodę użytkowania. Urządzenie ma wymiary 40x15x45 cm plus zbiornik o pojemności 10 l (można zamówić większy). Baniak, który jest częścią filtra odwróconej osmozy RO7 dla oszczędności miejsca podczepia się pod zlewem lub montuje w szafce obok. W domach jednorodzinnych z podpiwniczeniem filtr RO 7 dobrym rozwiązaniem jest zamontowane instalacji w piwnicy.

Po odkręceniu kraniku z 7-stopniowego filtra RO płynie czysta woda bez wirusów, bakterii, metali ciężkich i jest od zaraz gotowa do spożycia. Nie musisz czekać na przefiltrowanie wody i pamiętać o częstej wymianie wkładów filtrujących. To idealne rozwiązanie do domu zarówno do picia, gotowania, jak i do płukania owoców i warzyw. Filtr RO7 to także doskonały wybór do firmy, przedszkola, żłobka, czy domu seniora.

Foto: Pexels


Dzbanek filtrujący – nawet największy model ma zbyt małą pojemność w stosunku do potrzeb rodziny. Nie wystarcza, aby czerpać z niego wodę do picia, gotowania, a także do płukania produktów spożywanych na surowo.


Odwrócona osmoza RO7 – korzystne rozwiązanie


Odwrócona osmoza RO7 to cały zestaw korzyści, z których można czerpać przez długi czas. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę, jaki wpływ na zdrowie ma spożywanie wody dobrej jakości. Odwrócona osmoza RO7 jako jedyna usuwa chlor, fluor i brom w zależności od systemu, nawet w 100 proc. Woda po oczyszczeniu nadaje się do picia nawet dla kobiet w ciąży i niemowląt. Po zamontowaniu odkamieniacza zapewnione jest dłuższe, bezawaryjne użytkowanie wszystkich urządzeń AGD: ekspresu do kawy, czajnika, zmywarki i pralki.


7-stopniowe FILTRY ODWRÓCONEJ OSMOZY – zyskuje cały dom i środowisko:


Krystalicznie czysta woda do picia z kranu,


Owoce i warzywa bez pozostałości chloru, fluoru i bromu,


Dłuższe życie urządzeń AGD po zamontowaniu odkamieniacza,


Doskonałej jakości woda do podlewania roślin i wykorzystania w akwarystyce,


Niskie koszty rocznego serwisowania w porównaniu z innymi systemami filtrowania wody,


Ograniczenie plastikowych odpadów po rezygnacji z kupowania wody w butelkach PET.

Foto: Pexels


Montaż filtra RO7 z unikatową wartością dodaną


Sklepy oferują tanie filtry do wody do samodzielnego montażu. Usługa hydraulika to wydatek, który dodatkowo podnosi koszty zakupu i nie daje gwarancji, że system zostanie podłączony prawidłowo. Od montażu zależy, czy filtry odwróconej osmozy RO7 działają efektywnie. Potrzebne jest doświadczenie i wiedza, aby nie popełniać błędów, które mogą zniweczyć funkcjonowanie systemu filtrującego i mineralizującego wodę.


Skąd wziąć pewność, że woda jest tak krystalicznie czysta, jak to obiecuje producent ? Można sprawdzić, jak zmieniła się jakości wody z kranu, robiąc analizę składu po montażu instalacji i czerpać satysfakcję z dobrego wyboru.


Na zakończenie kilka słów o unikatowej wartości dodanej do instalacji filtra. Firma mojefitrydowody.com na życzenie klientów programuje energetycznie system filtrowania wody. To coś więcej, niż zwykłe filtry do wody! Po montażu na życzenie cały system jest energetyzowany, oczyszczany energetycznie i ładowany na zdrowie, urodę,regenerację komórek i szczęście. Usługa jest wliczona w koszt zakupu i montażu urządzenia. Warto skorzystać!


599 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały