Frogman Ropuch Jabba Hutt

Ludzie z DNA żaby należą do wielkiej rodziny Reptylian, są pokazywani wszędzie w filmach, bajkach, opowieściach i powiedzeniach. Prawie każdy kto żyje na Ziemi i wygląda jak człowiek ma 50% DNA czystego człowieka, reszta to jedna lub więcej ras obcych. Czystych ludzie ze 100% DNA jest bardzo mało. Im ktoś ma czystsze DNA rasy obcej tym więcej cech i energii od nich posiada.


Charakterystyczną cechą jest podgardle, wyglądają jak żaby. Często są grubi, maja dużo ciała, przypominają ropuchy. Płazy te są często zabójcze, jeżeli chodzi o ich cechy, mają jad, który jest śmiercionośną bronią dla ich przeciwników.

Osobowość, jeżeli, maja silne DNA żaby są osobami samolubnymi, aroganckimi, złośliwymi, niecierpliwymi i okrutnymi.


Takie cechy posiadał nie kto inny jak Winston Churchill, wiadomo ma bardzo pozytywne opinie wśród historyków, ale kiedy przypatrzymy się jego postawie wobec Polaków, widzimy całkiem inny wizerunek. Ludzie pamiętają co zrobił w Jałcie, czy jak zginął nasz wspaniały rodak generał Władysław Sikorski.

.

Żaba finansowa jest bardzo mocnym symbolem w tradycji chińskiej przyciągającym bogactwo, czyli może to świadczyć o tym, że takie osoby mają energię na pozyskiwanie funduszy. Pieniądze lgną do nich.Przysłowie mówi, że żaba połyka księżyc w czasie zaćmienia, czyli oznaczać to może, że ściąga energię, którą słońce doładowuje księżyc, stąd ta moc.


Są pokazani w filmach jak najsłynniejsza wielka żaba Jabba Hutt, którą znamy z Gwiezdnych Wojen. Zajmuje się on zawsze podejrzanymi interesami jak przemyt, handel ludźmi, zabójstwa i inne okropności.
Mamy także ogromna ilość bajek i opowieści o księżniczkach, królewnach czy książętach zamienionych w żaby i po pocałowaniu następuje odczarowanie. Żaby występują w proukcjach dla telewizji “O czym szumią wierzby”, Kermit z Muppet show .


Ja to widzę tak, że ktoś spotyka osobę z takim DNA, która jest odrażająca, brzydka i zostaje właśnie wtedy rzucony czar przez ropucha czy ropuchę na taka osobę. Wabi ona mową, posiadany, bogactwem i innymi walorami. Ofiara jest zahipnotyzowana pozbawiona energii i wpada w sidła gadziego wampira.

Link do ludzi z gadzim DNA umieszczam poniżej:

https://www.level1111.com/post/wampiry-energetyczne-ludzie-z-gadzim-dna


Mamy także słynnego miliardera szkockiego Dan Pena, który uczy, jak zarabiać pieniądze nie informując o tym kim jest i jaka ma do tego energetykę. Jak się domyślacie jego ulubionym zwierzaczkiem jest żaba. Kocha mówić o żabach, jakie to one są mądre i inteligentne w związku z tym cytuje całą masę przysłów i opowieści o żabach, jest z tego znany. Oglądając jego zdjęcia od razu rzuca się gadzie DNA i podobieństwo do żaby z twarzy.
Jako ciekawostkę mogę wam powiedzieć, że każda rzecz dosłownie każda, ma swoja określoną energetykę budynki, przedmioty a nawet auta. Kto jest spostrzegawczy zauważy też przody samochodów swoją budową przypominają mordy gadów lub innych zwierząt. Tym sposobem mamy parę modeli aut przypominających żaby, a nawet mówiono o nich żabki.Mamy też dobry akcent wśród tego całego płaziego towarzystwa, był nim Bruno Groning znany uzdrowiciel, popularny po zakończeniu wojny do lat pięćdziesiątych.

Leczył ludzi bez posiadanych uprawnień, przez co miał problemy z prawem. Odkrył w sobie ogromny potencjał, co skutkowało tysiącami uzdrowień. Nie miał wystarczającej wiedzy, żeby się chronić przed ściąganą negatywną energią, co doprowadziło go do śmierci podobno na nowotór. Rak jest nagromadzeniem się zbyt dużej negatywnej informacji.“Nie bój żaby” - przysłowie polskie

“Żaba ze studni nie wie co to ocean” - przysłowie japońskie

“Próżno żaba się nadyma wołowi i tak nie dorówna” - przysłowie rosyjskie

IIMarkII

1920 wyświetleń2 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Sirtyanie