Historia Ziemi w wielkim skrócieZiemia była brązową planetą, która została odkryta przez ludzi, jakieś 560 milionów lat temu. Rasa Ludzi zaliczana jest do humanoidów. Jest rasą, która posiada najwyżej rozwiniętą technologię we wszechświecie, tylko 7 ras posiada tak doskonałe ciała, min rasa anielska. Rasa ludzi jest rasą boska, nie ma doskonalszych istot.https://www.level1111.com/post/rasa-anielska

https://www.level1111.com/post/indianie-ameryki-p%C3%B3%C5%82nocnej-100-ludzie-i-inne-rasy

Przybyli w liczbie 144 tyś statkiem matką, każdy jednak posiadał swój statek w kształcie kryształowej kuli, w którym mógł znaleźć schronienie, wypocząć oraz miał potrzebna technologie.Ludzie zaczęli sprowadzać roślinność, zwierzęta z całego wszechświata, z najdalszych jego zakątków. Ziemia była nazwana Rajem, nie było to żadne wyznaczone miejsce tylko cała planeta. Wszędzie panowały idealne warunki do rozwoju. Temperatura wszędzie była równa.

Roślinność przewyższała swoim pięknem i różnorodnością tą jaka była pokazana w Avatarze.

Nie ma i nie było drugiej tak wspaniałej planety jak Terra.Ma 3 poziomy zdatne do zamieszkania a także można mieszkać w jej wnętrzu.

Powstał plan pomocy dla ras, które stanęły w rozwoju, przestały się rozwijać lub zaczęły się cofać. Wymyślili go ludzie przy współpracy ze Świetlistymi Istotami ze źródła i innymi wysokorozwiniętymi rasami. Ziemia miała być takim istnym eksperymentem, jedynym w swoim rodzaju.

Rasa ludzka istnieje wszędzie i wszędzie niesie pomoc innym rasom. Ludzie mieli dawać przykład swoim życiem i podnosić wibracje swoja obecnością innym.


Sprowadzono wiele ras, które pogubiły się, cofnęły w rozwoju, stanęły w miejscu, odłączyły się od źródła. Wszytsko miało na celu pomoc innym. Pokazanie jak należy żyć oraz przez sam pobyt podniesienie energetyczne ich. Wszystko to sprawiało, że był to najwspanialszy eksperyment jaki wymyślono dla innych ras.


Stała się rzecz jakiej ludzie nie przewidzieli, zdrada. Mieli czyste i piękne serca, byli miłością. Nie brali pod uwagę takiej możliwości jak oszustwo. Reptylianie w podstępny sposób okradli ludzi z ich technologii. Dogadali się z zastępcą głównodowodzącego na Ziemi Admirała, który za to, żeby być na szczycie piramidy pomógł im w przejęciu kontroli nad ludźmi.

Zamknięto ludzi w ciałach, zmieniono je, np. mózg kiedyś był okrągły jak piłka co dawało możliwości kontaktu z innymi rasami, porozumiewaniu się telepatycznie, byli jak bohaterowie z filmu Avengers. Dezaktywowano 10 nici DNA. Wprowadzono wirusa w ludzkie ciała, ponieważ są one nieśmiertelne. Wirus sprawia, że komórki starzeją się i obumierają, zamiast co 7 dni regenerować. Ludzie byli wyżsi, silniejsi, posiadali znacznie więcej energii itd. Długo można by o tym pisać.

Rasy obce które przejęły kontrole nad ludźmi i ziemia, zaczęły szukać optymalnego rozwiązania dla siebie. Są odłączone od źródła potrzebują do życia innych ras, żeby móc z nich ciągnąć energię. Potrzebowały także hybrydy, która mogłaby się poruszać między ludźmi i kontrolować ich a była nie do rozpoznania.


Zaczęli eksperymentować. Pierwszymi ich hybrydami były dinozaury, najpierw roślinożerne, ale nie o to im chodziło, później zrobili mięsożerne, ale to też nie było to. Te wymykały im się spod kontroli, przez co panował chaos i musieli je zlikwidować.

Później pojawili się Anunnaki na ziemi.

https://www.level1111.com/post/kopia-anunnaki

Kolejnymi hybrydami byli tak zwani olbrzymi, najpierw roślinożerni, ale to nie było to, dlatego stworzyli mięsożernych, cyklopy itd. Niestety kolejny raz nie udało im się, hybrydy były wielkie i mało inteligentne.
Jakieś 37 tyś lat temu przy pomocy Anunnaków i ich DNA, krwi stworzono hybrydę która wyglądem była bardzo podobna do ludzi. Chociaż miała 3 palce, gadzie oczy i łuskowatą skórę, ale przy późniejszych małych modyfikacjach, była nie do rozpoznania.

Informacje w tym tekście pochodzą od ludzi, którzy przybyli tutaj na Zimie jako pierwsi i pamiętają to co było kiedyś.
Jesteśmy IV Cywilizacją, więcej nie będzie. Żyjemy w czasach ostatecznych, bądźmy wdzięczni, że dotarliśmy do tego miejsca.

IIMarkII

2870 wyświetleń3 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie