Indianie Ameryki Północnej - 100 % ludzie i inne rasy.

Zaktualizowano: 11 sty


Indianie Ameryki Północnej - 100% Ludzie.


Powstaje podstawowe pytanie czemu wymordowano Indian w Ameryce Północnej, a ta garstka, która przeżyła została odizolowana od społeczeństwa i zamknięto ich w rezerwatach?


W całych Stanach żyje dziś 2,5 miliona Indian, należą do 500 plemion. Milion z nich mieszka w 326 rezerwatach, gdzie długość życia nie przekracza 50 lat. Nie tak dawno żyło ich 120 milionów, może nawet znacznie więcej.


Indianie posiadają ogromną wiedzę o pochodzeniu człowieka, rasach obcych jakie przybyły na ziemie, jakie znajdują się na ziemi, kto posiada jakie DNA, umieją je rozróżniać. Posiadają wiele innych umiejętności jak leczenie, wiedza o ziołach, energiach, kosmosie, cały szamanizm itd.

Mają wiedzę na temat odpowiedniego przyrządzania mieszanek z ziół, po wypiciu których odpowiedni ludzie mogą się skontaktować z określoną rasami obcymi. Jest wiele relacji o ich kontaktach, o tym jak ratowali załogantów ufo i ukrywali ich przed lokalnymi władzami.


Zabrano im tereny, na których są portale, przejścia światów i miejsca mocy, w których można się kontaktować z innymi cywilizacjami. Najważniejszy taki teren znajduje się w południowo wschodniej Arizonie. Obecnie teren jest własnością Watykanu i umieszczono tam najlepszy na świecie teleskop, zwany Lucyfer. Teren należał do Apaczów, dla których było to święte miejsce przeplatania się wymiarów. Teleskop, może być przykrywką do innych obserwacji i badań.

Zacznijmy analizie nazw plemion indiańskich, co oni mówią o sobie. Jest tam bardzo dużo informacji dotyczących pochodzenia i DNA Indian.


Apacze w języku etnicznym nazywają się N,de lub Dine,e co oznacza Ludzie, spokrewnieni z nimi byli Atabaskowie, zamieszkujący Nowy Meksyk.


Apsaalooke, Absaraooke oznacza dosłownie Dzieci Wielkodziobowego Ptaka, Wrony, Kruki.


Arikariowie plemię Indian Ameryki Północnej, Ari przypomina nazwę Ariowie, czyli jedno ze Słowiańskich plemion. Co ciekawe Arikara tak brzm nazwa w ich języku, ma też w swojej nazwie słowo Ra, co oznacza słońce, dzieci słońca, ludzie słońca.


Atakapa, także Attapaka lub Attacapa zwący się sami Iszkasami czyli Ludzie.


Beothuk, Beothukowie zaczy ludzie, zamieszkiwali wyspę Nowa Fundlania.


Czejenowie, Czejeni lub Szejenowie angielskie Cheyenne, nazwa własna Tsis tsis,tas co znaczy Ludzie.


Czoktawowie tak nazwali ich Hiszpanie od słowa chato, które znaczy płaski, czyli mieli inna budowie czaszki jak ludzie, odsyłam do mojego artykułu o Anunnakach.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3592571807483509&id=100001921754776Chemehuuevi nazwa oznacza nos ku górze ale sami nazwali się Nuwu czyli Ludzie lub czasami Tantawats południowcy.


Delawarowie nazwę wymyślili im Francuzi. Sami siebie nazywali Lenni Lenape czyli Naród Czystej Krwi, Wapanachki czyli Ludzie.


Flatheaad, nazwa własna Salish, Saliszowie, Selisze czyli płaskogłowi, czyli nie ludzie ale płaskogłowi.


Gros Ventre znad rzeki Missouri, nazywali się Hidatsa czyli Orły, wykonywali wspaniałe pióropusze z orlich piór. Żyła wśród nich słynna kobieta Sacagawea która biali nazywali Kobietą Ptakiem.


Hawasupajowie albo Havasupai ang. Colorado River Indian Tribers, nazwa oznacza Lud znad błękitno zielonej wody, a oni sami nazwali się po prostu Ludzie.


Innu, spolszczenie Innuici lub Innuitowie w innu aimu znaczy Istoty Ludzkie.


Irokezi sami nazywali się Ludem, Ludźmi długich domów.


Jicarilla lub Apacze Jicarilla sami nazywali się Lud, Ludzie, znowu jest nawiązanie do Ariów, czyli Słowiańskiego plemienia.

Lisy nazwa ich to Meshkwakihug lub Mesquakie czyli Lud, Ludzie czerwonej ziemi. Klikatatowie oni sami nazywali się Qwulh hwai pum, czyli Ludzie preriii.


Kansa inaczej Kansowie oraz Kawowie określani byli jako Lud, Ludzie południowego wiatru lub wody. Klamatowie spokrewnieni z Modokami, nazwali się Ludem Jezior, Ludźmi z Jezior.


Konfederacja Illinois ich nazwa wywodzi się z algonkińskiego słowa illini, co oznacza Człowiek.


Kruki, Wrony, ostatni ich wódz nazywał się Crow High Bird co znaczy Wrona Wysoki Ptak.


Maidu w ich języku oznacza Człowieka.


Mohawkowie nazwa własna Lud, Ludzie krzemieni.


Kultura Czibcza Muisca, Muisca, Muysca albo Muexa co oznacza ludzie, osoby, człowiek.


Tlingit oni sami nazywali się Lingit co w ich jezyku znaczy Ludzie. Git ludzie w polskich więźniach oznacza prawdziwego człowieka, lecz po pewnym czasie jego znaczenie zostało wypaczone.


Pajutowie, Pajuci zwani prawdziwi Ute lub wodni Ute, czyli wąż, nazywani byli wężami, wodny wąż, odmiana indian majacych DNA Reptylian.


Oneidowie One yote lub Onayotekaono czyli lud Ludzie Stojącego Kamienia.


Szoszoni zwani jako węże (dzieci gadów).


Yokutowie, Jokutowie podrzucili oni angielska, nazwę Yokuts i nazwali się tak jak mówili na nich Hiszpanie Mariposa czyli Motyl czyli maja DNA owadów, insektów.


link do artykułu o insektach:


https://www.level1111.com/post/insekty-mantis


Yurok sąsiednie plemię nazywano ich Karuk, co znaczyło Ludzie żyjący w dole rzeki.


Wypisałem małą część plemion z Ameryki Północnej i Środkowej oraz jedno lub dwa z Południowej z samej tylko Wikipedii, te które miały oryginalne nazwy z ich prawdziwym znaczeniem. Każdemu plemieniu Indian nadawana była nowa nazwa, która miała ukryć wiedzę o ich DNA, pochodzeniu lub jak określenia dzikusy, ośmieszyć, wręcz umniejszyć ich znaczenie, odwrócić uwagę od tego kim są, jaką maja wiedzę i co potrafią.


Ich nazwy oryginalne plemion zawsze odnosiły się do tego kim są i skąd pochodzą. Jeżeli byli ludźmi to nazywali się zawsze Lud, Ludzie, Człowiek.

Jeżeli mieli w swoim DNA domieszkę ras obcych, pochodzili od nich to także mieli to w nazwie plemienia, żeby każdy wiedział kim są, np.: Ludzie z DNA ptaków nazywali się Wronami, Krukami, Orłami, ludzie z DNA owadów nazywali się Motyle, ludzie z DNA gadów nazywali się wężami itd.


Wiadome było też, że plemiona mieszały się między sobą, zawierane były sojusze, brani byli jeńcy itd. Dlatego następowało mieszanie DNA i ich krwi. Oni doskonale wiedzieli kto ma jakie DNA i imiona były nadawane stopniowo w zależności od wieku, kim są i dokonań. Imiona były często zmieniane, ponieważ u małego dziecka trudno jest zobaczyć jakie ma DNA, skąd pochodzi.


Oto przykładowe człony imion Indian z innym DNA niż ludzie, do których były dodawane jeszcze przydomki opisujące ich cechy charakteru, jak ich rzeczy związanych z nimi Kojot, Niedźwiedź, Orzeł, Wrona, Kruk, Wilk, Jastrząb, Szczur, Mysz, Jeleń, Bizon, Lis itd.Powstało masę filmów i bajek pokazujących nam i opisujących pochodzenie Indiańskich plemion jak bajka Mój Brat Niedźwiedź, gdzie Indianie po śmierci zamieniają się w niedźwiedzie, co może świadczyć o tym, że mieli oni w większości DNA niedźwiedzia.


Kolejny film to Pocahontas znaczy mała psotnica z dzieciństwa, ale jako dorosła kobieta nazywała się Mataoaka co znaczy Białe Pióro, co może świadczyć, że miała DNA jednej z Ras Ptasich. Oczywiście pierwowzorem do bajki była północno amerykańska Indianka, żyjąca w XVII wieku, której życie stało się kanwą do wielu romantycznych historii.

Mamy też naszego polskiego Indianina Stanisława Supłatowicza, który nazywał się Sat Okh co znaczy po polsku Długie pióro, czyli miał DNA Rasy Ptasiej, a jego ojciec nazywał się Leoo Karko Ono Ma czo znaczyło Wysoki Orzeł, czyli też miał pochodzenie od jednaj z Ras Ptasich.

Jego matka czysta Słowiańska Stanisław Supłatowicz kiedy zamieszkała u Indian w ukrytej wiosce przyjęła nazwę Ta Wach Biały Obłok, co może świadczyć, że miała czyste ludzkie DNA. Indianie to dzieci Słowian, widać to na każdym kroku, dlaczego tego nikt nie badał? Maja te same zwyczaje i obrzędy jak tańce wokół ogniska góralskie, Totem to nic innego jak Słowiański posąg Światowida, wzory na strojach, wiedza o naturze, ziołach, miłości do Matki Ziemi, Zwierząt, wszystkiego co nas otacza, temat rzeka.

Jest nawet plemię, które nazywa się Guale, bardzo podobna nazwa do Górali.


Polecam Wam zainteresować się tematyka Indian, jest to kopalnia wiedzy, jeżeli chodzi o historie Matki Ziemi, historie Ludzi, Ras obcych, które przybywały na Ziemię, kontaktów z nimi, ogrom wiedzy o naturze, sposobach leczenia, chorobach, początku i końcu wszystkiego. Przez to kim są, kim byli, jaką mieli i mają wiedzę zostali skazani na śmierć a Ci którzy przeżyli i nie dali się zabić odizolowano i morduje się ich na wiele sposobów do tej pory przez słynne sprawy szkół katolickich prowadzonych w Kandzie przez KK. Dlatego Ci ludzie zachowują wiedzę dla siebie i siedzą cicho, walczą o przeżycie i zachowanie swojego dziedzictwa, tego co z niego zostało dla ludzkości. Kiedy nadejdzie odpowiedni czas przekażą oni swoja wiedzę. Dzisiaj możemy ją poznać jedynie żyjąc między, po zdobyciu ich zaufania. Tak samo jest w innych kulturach, przykładów można podawać mnóstwo.

II Mark II

1008 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Sirtyanie