INSEKTY

Zaktualizowano: 29 kwi

Prawie każdy kto żyje na Ziemi i wygląda jak człowiek ma 50% DNA czystego człowieka, reszta to jedna lub więcej ras obcych. Czystych ludzie ze 100% DNA jest bardzo mało. Im ktoś ma czystsze DNA rasy obcej tym więcej cech i energii od nich posiada.


Ludzie z ich DNA to najczęściej osoby wrażliwe, koleżeńskie i bardzo inteligentne. Powodzi im się w sferze materialnej, zajmują wysokie stanowiska i maja dobrze prosperujące firmy. Mam wielu znajomych, właśnie z takim DNA.

Rasa Insektoidów pochodzi z Galaktyki Sombrero, która jest oddalona od ziemi o 28 milionów lat świetlnych. Jest to rasa na wysokim poziomie rozwoju. Rasa, która nadzoruje inne rasy w badaniach i pomocy innym. Statki ich są piękne mienia się kolorami, które doskonale współgrają ze sobą. Istnieje wiele relacji ludów żyjących na wszystkich kontynentach zarówno w ich legendach, ubiorach, rysunkach naskalnych oraz konstrukcjach naziemnych. Indianie Hopi czy Zumi maja ich w swojej mitologii.

W Afryce zamieszkuje lud zwany „Ludźmi San” którzy opowiadają o ich przybyciu 80 tyś lat temu, maja ich rysunki na skałach. Podobno ich stworzyli i mieli bardzo duży wpływ na ich i inne kultury w Namibi, Botswanie i Windhoek.

Wiadome jest też, że w Egipcie był czczony Skarabeusz, który był jednym z najważniejszych bóstw jak władca życia i śmierci. Jest to jeden z najważniejszych amuletów ochronnych noszony w Egipcie, który posiadał każdy bez względu na status społeczny. NA samym amulecie było wyryte imię jego posiadacza. Wikipedia cyt: „W starożytnym Egipcie skarabeusz był uważany za zwierzę święte. Stał się symbolem wędrówki słońca po niebie i symbolem odrodzenia. Bóstwo Starożytnego Egiptu znane pod nazwą Chepri było czczone pod postacią skarabeusza. Imię tego boga znaczy "Ten, który się rozwija". Egipcjanie wierzyli, że skarabeusze rodzą się z niczego (niejako same z siebie), ponieważ ich młode pojawiały się jakby z nicości, wychodząc z kulki gnoju, w której się rozwijały. Skarabeusz w Egipcie, potężny symbol ponownych narodzin, należał do najczęstszego wyposażenia grobowców.


Wytwarzany z kamienia, fajansu, drogich metali, często z kości słoniowej lub kości innych zwierząt, pełnił funkcję amuletu. Zazwyczaj noszony był w postaci naszyjnika lub obrotowego pierścienia. W okresie Średniego Państwa upowszechniły się jako forma pieczęci; na podstawie zazwyczaj wyryte było imię urzędnika. Skarabeusze stanowiły popularne obiekty wymiany i są odnajdywane we wszystkich krajach, z którymi Egipt utrzymywał kontakty. Rysunki i symbole skarabeusza przedstawiane były w uproszczonej formie, z typową ząbkowaną główką i wypukłym pancerzykiem.” Najciekawszą rzeczą jest to, że są ich wizerunki naskalne, rzeźby w formie humanoidalnej, ale tego już nie znajdziemy w Wikipedii. Rasa ta rządziła w Egipcie jakiś czas, nazywani byli Khepri.

Pokazują nam także takie postacie w filmach, grach itd. Słynny Spiderman czy choćby Bestiariusz z gry Mortal Kombat. Są mistrzami wibracji, zmiany i technologii związanej z kolorami. Bardzo dobrze dostosowują się do każdych warunków, maja świetny balas ciała, doskonale rozwinięta technologię związaną z dźwiękiem itd. Miałem także okazję poznać tą rasę, podczas spotkania jakie odbyłem z jednym z ich przedstawicieli w czasie snu. O czym napisałem wcześniej artykuł na ten temat. Przypomnę jak ktoś nie czytał lub nie pamięta, że wydawało mi się, że to był Konik Polny w towarzystwie drugiej rasy przypominającej Szaraka. Mieli postać humanoidalną. Kontakt z nimi odbywał się drogą telepatyczną.

Byli bardzo mili dla mnie, przedstawili się i poprosili mnie o to, żeby poinformował ludzi o ich istnieniu. Prosili mnie tylko o to. Chodzi o to, żeby nie bać sie takiego spotkania, nie uciekać poczekać i wysłuchać co mają nam do przekazania. Był to pierwszy raz z moich wielu spotkań z różnymi rasami w którym proszono mnie o poinformowanie ludzi o tym incydencie. Zrobiłem to tak jak mi pokazali, przez wklejanie artykułów na różnych grupach na fb.


https://www.level1111.com/post/spotkanie-z-greys-i-mantis

Niestety nie miałem innej możliwości, ponieważ cała ufologia jest odwróceniem uwagi od tego w jakiś sposób odbywają się takie kontakty, a są one w snach. Jest to najbezpieczniejsza forma zarówno dla nas jak i dla nich. Modliszki lub istoty wyglądające jak Insectoid poprowadziły fenomen Abductee-Experiencer od początku naszej współczesnej świadomości. Wydają się być na wyższym, jeśli nie na najwyższym końcu hierarchii ET, ponieważ są one najczęściej opisywane jako nadzorujące lub pełnią rolę nadzorczą w procedurze uprowadzenia. Jest tak w przypadku procedury medycznej lub interakcji człowieka ET z hybrydą. Odbywa się to w sytuacjach związanych z prezentacjami noworodków lub dzieci, aż do nauki seksualnej, interakcji i możliwej telepatycznej absorpcji emocji i wrażeń.

W wielu takich spotkaniach normalnie Insekty nadzorują pracę innych ras. Badanami nad tym fenomenem Insetów zajmował się John Carpenter wraz z zespołem. Pierwsze spotkanie zaobserwowali już ponad 20 lat temu. Zajmowali się oni wyciąganiem informacji od osób uprowadzonych. Mantid Alien Oryginalna ArtAs Carpenter i inni poznawali istoty Insektów, opublikowali doskonały ich wyglądu: "Te Istoty mają długie, wąskie twarze, z długimi, wąskimi, dużymi oczami, ostro pochylone w górę i na zewnątrz w prawie wąska pozycja V, nadając jej wygląd niemal jak owad. To porównanie jest wzmocnione przez wyjątkowo cienkie, długie torsy Modliszki, długie, niezwykle cienkie ramiona, które zwykle są wygięte w ostrym zakręcie w środkowym stawie, z ręką i palcami pochylonymi prawie pionowo w dół od nadgarstka, oraz nogi również wygięte pod kątem prostym w środkowym stawie, tworząc skuloną pozę. Ogólnym efektem jest charakterystyczny wygląd "Modliszki".


Należy zauważyć, że doświadczający uważają, że ten typ nie jest owadem, ale raczej inteligentną, łagodną, porywczą ... i szarpiącą, poruszającą się ludzką formą życia. Są zarówno mężczyźni, jak i kobiety. " Modliszka przedstawiona przez tego badacza została opisana jako kobieta, a jej postawa była pozytywna i dociekliwa. Jej oczy były ciemnobrązowe do prawie czarnych. Ta konkretna Mantis używała czasami reakcji kamuflażowej lub obrazu ekranowego, aby wyglądać na mniej groźną istotę, a ponieważ porwany się nie bał, pozwoliła sobie na baczne obserwowanie tego tematu.

Obejmowało to celowe umożliwienie porwanemu obserwowania jej genitaliów, które miały bardzo jasny kolor. Był to oczywiście moment nauki dla badanego, który nadal wierzy, że ta istota jest całkowicie pozytywna i nie jest groźna. Doświadczony o imieniu Danion Kell spotkał podobną do Mantis, a także odczuł bardzo pozytywne uczucia i emocje z tego typu istot. Innym dobrze znanym przypadkiem jest to, że artysta David Huggins miał także takie spotkanie. Jedna ważna wzmianka, którą warto wspomnieć przed omówieniem istot Mantis Davida Hugginsa, to te, które widział przez całe życie, nie miały czarnej skóry i miały bardziej brązowy kolor. Jego również od czasu do czasu nosił szaty. Możliwe, że istoty modliszki, z którymi Huggins współdziałał, były hybrydami jakiegoś typu, ale nie wiemy tego z 100% pewnością. Tak jak wiele innych istot ma zmiany w wysokości, odcieniu skóry i kolorze oczu, tak samo może być w przypadku istot Insektoidów Modliszki. Istoty Mantisa Davida Hugginsa zachowują się w bardziej kontrolujący sposób podczas jego spotkań.


Dawid często przedstawia swojego nadzorcę Modliszki bez ubrania, ale czasami widzi się go w pelerynie lub pelerynie, podczas gdy inne istoty i uprowadzeni, poruszają się nago. Jego Modliszka zachowuje się w tym, co niektórzy nazwali dostojnym sposobem, obserwując seksualne spotkania pomiędzy Hugginsiem i jego osobistą hybrydą, która nazywa się „OSTATNIĄ”. Zespół HR zastanawia się nad ideą: czy ta Mantis jedynie obserwowała czynności seksualne pomiędzy Huggins i ostania, czy też ta Mantis ma pragnienie, a może nawet potrzebę, aby telepatycznie wchłonąć emocje i uczucia doświadczane pomiędzy tymi dwoma? Ponieważ wiemy, że wielokrotnie widzieli akty seksualne pomiędzy Huggins i Ostatnią, możemy być pewni, że Mantis nie była po prostu do nauki. Jest to dość osobliwy aspekt tego rodzaju istot.


II Mark II

956 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Sirtyanie