KOCHAĆ SIEBIE

Zaktualizowano: 15 sty


Wszyscy którzy posiadają boską cząstkę są Bogami. Pokochać siebie, to jest mądrość, która jest ukrywana przed nami. Jest to tuszowane przez wszystkie religie i wszystkich wielkich mistrzów, którzy powinni być pisani przez małe m.


Każdy z nas żył tej rzeczywistości tysiące a może miliony razy lub więcej. Każdy był wszystkim, cokolwiek istniało w naszej historii, po to, aby doświadczać, aby szlifować się jak diament i nim zostać. Właśnie dlatego staliście się tym wszystkim i doszliście do tego miejsca, gdzie teraz Jesteście, wcielenie za wcieleniem.


Wszystko jest wynikiem tego czego doświadczyliście podczas waszych poprzednich żyć, to wszystko jest zaledwie jednym oddechem w wieczności. Nasza mądrość jest syntezą wcieleń, pozwoliło to uformować w Nas nasze unikatowe piękno. Jesteśmy zbyt wyjątkowi, zbyt drogocenni, aby pojawiać się tylko na chwilę w nieskończonym czasie.


Nasza energia została zamknięta w tych ciałach, za pomocą oszustwa gadów dawno temu. Zostaliśmy uwięzieni w nich. Ciało jest niczym bez nas, jest tylko maszyną, mięśniami i kośćmi. Tak naprawdę nie posiadamy ciała fizycznego. Dzięki temu wybiegowi zatraciliśmy się w wizji kary a Bóg jest wielką, tajemnica.


Sztuka polega na tym, że trzeba umieć zadawać poprawne pytania, w innym wypadku nigdy nie uzyska się prawidłowych odpowiedzi. Tak właśnie działa ten cały matrix.


Tak naprawdę sami budujemy nasza przyszłość, kreujemy ja sami myślą, mową i czynem. Religie idealnie manipulują ludźmi, oczywiście pokazują nam to, ale jest to dość sprytnie, ukryte, lub uwaga zwrócona jest w inna stronę.
1. Bóg Ojciec to myśl


2. Syn boży to mowa


3. Duch Święty to uczynek
Wydarzenia w Naszym życiu nie są zbiegiem przypadkowości, nie istniej coś takiego jak przypadek. Wszystko w naszym życiu zostało wyobrażone i powołane do życia przez Nas samych. Każda fantazja kreuje się w rzeczywistości albo czeka na urzeczywistnienie.


Przez tysiące, miliony lat różne osoby próbowały nam przypomnieć różne prawdy i prawa za pomocą pieśni, zwyczajów, obrzędów, pism, zagadek, powiedzonek itd. Większość ludzi to odrzuca i nie chce wziąć za prawdę. Im niżej się oceniacie, tak będzie to działać. Im bardziej uważacie się za biednych, brzydkich, zrozpaczonych tym bardziej ograniczacie poznanie. Tego uczą Nas w religiach i masmediach.


Naszymi myślami doprowadzamy siebie do choroby, śmierci, niedoli, tragedii i niepowodzeń. Dlatego pokazują te wszystkie rzeczy w tv, modzie, we wszystkim co nas otacza.

Życie jest gra, grą o Naszą energię, o naszą duszę. Jeżeli tego się nie zrozumie, będzie się wracać tu i wracać a oni będą Was cały czas łapać i nabierać na te same triki.

Wykorzystują do tego technologię Lucyfer, która udaje Boga i jest imitacją miłości.

Odkryj Wewnętrzne Dziecko W Sobie


https://www.level1111.com/post/wewn%C4%99trzne-dziecko-w-tobie
IIMarkII

662 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały