Kody dla DNA 21.12 12.12 11.11

Zaktualizowano: 23 gru 2021Czy widzisz powtarzające się kombinacje cyfr od 11.11, 12.12, 21.12, 13.13, 13.31 itd. Lub całe ciągi od 1111, 2222, 3333 itd..Ashayana Deane w swojej książce Podróżnicy, wydanej ponad 20 lat temu, napisała o tym zjawisku. Wyjaśnia nam, że ludzie zaczną widzieć pewne częstotliwości, które będą związane z wibracja Ziemi i ich ciał. Wibracje te będą wzrastać powoli, a widzenie tych cyfr jest programowaniem naszego DNA na wyższe częstotliwości i energię.Wibracja ludzi będzie się wzynosić na 11.11 i będzie się zwiększać do 12.12.Tak dokładnie się dzieje. Cyfry te widzimy wszędzie na zegarkach, rachunkach, datach, pismach. Są one subtelnymi kodami wszechświata które wpływają na nasze ciała. Dostosowują je do spływających wibracji, są już tak bardzo odczuwalne, od zeszłego roku, że nie da się tego ukryć.


Jest to powolny proces wzrastania i przygotowania naszych ciał na wyższe energie kosmiczne jakie będziemy doświadczać w przyszłości. Musi to następować stopniowo, alby ludzkie DNA mogło odbyć to w jak najłagodniejszy sposób. W innym wypadku mogłoby się to skończyć żle.


Wiem, że wiele osób tego nie rozumie, denerwuje się, szuka odpowiedzi. Prawda jest zawsze prosta i łatwa do wytłumaczenia.Żeby wasza dusza mogła przejść proces wzniesienia, ciało musi się dostosować do nowych warunków.

Często słyszycie piski w uszach, czujecie różnego rodzaju bóle w tylnej części głowy. Mogą to być różnego rodzaju fale. Mogą to być właśnie te wysokie wibracje, które są odczuwalne właśnie w taki sposób przez was.

Pojawią się wśród was osoby z różnymi zdolnościami, które nagle odkryją w sobie darami jasnowidzenia, leczenia, czytania w myślach, widzenia energii, mające wizje, przebłyski z innych gęstości itd.

Mam dla Ciebie wspaniałe wiadomości.

Już zaczęły dziać się cuda.

Każdy z nas będzie odkrywać nowe moce w sobie.

Bądźcie wdzięczni za to, że możecie doświadczać życia w czasach ostatecznych.

Pamiętaj wszystko jest proste i piękne.

IIMarkII

2254 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały