Anunnaki

Zaktualizowano: 4 maj
AnunnakiPrawie każdy kto żyje na Ziemi i wygląda jak człowiek ma 50% DNA czystego człowieka, reszta to jedna lub więcej ras obcych. Czystych ludzi ze 100% DNA jest bardzo mało. Im ktoś ma czystsze DNA rasy obcej, tym więcej cech i energii od nich posiada.


Grupa krwi Rh minus, pochodzi od Anunaków, Max Spiers mówił, że dużo ludzi z takim DNA i o takiej grupie krwi mieszka w Egipcie, Afryce, Irlandi PN, Szkocji, Angli, Izraelu oraz mają też ją Baskowie. Opowiadał, że każda grupa to inny charakter osobowości, wygląd, fizyczne możliwości, talenty i wiele innych rzeczy danej osoby.

Anu znaczy długi, długa szyja i długa głowa, wszystkie mumie znajdowane na całym świecie, posiadające długie czaszki to Anunnaki, naukowcy i archeolodzy próbują wmówić różne głupoty o wydłużaniu czaszek przez ludność tubylczą za pomocą bandaży itd.

Kiedyś byli dobrzy, ale w wyniku zmian DNA odeszli od źródła przez liczne wojny, konflikty i wyścig z innymi rasami.

Anunnaki rządzą w Afryce, maja tam swoje miasta do których nie maja dostępu ludzie z zewnątrz, są zamknięte. Miasta te maja inna technologię, posiadaja nieznane pierwiastki i wiele innych rzeczy, co pokazano na filmie Czarna Pantera.


Anunnaki wybudowali piramidy w Egipcie. Egipcjanie to w większości Anunnaki, są dobrzy i biedni, tylko kasta rządząca zmieniła swoje DNA. Krew RH minus to krew Anunnaki, pojawiła się ona 37 tyś lat temu. Posiadają ją wszystkie najpotężniejsze rodziny królewskie oraz rodziny z kręgu 12 najbogatszych na świecie.


Archonci żywią się energią strachu, chaosu, szczególnie towarzyszą walczącym ludziom, są wszechobecni podczas wojen. Jednym z tuneli jakim przemieszczają się na naszą planetę jest Bliski Wschód, stąd tyle zamieszania na tamtym terenie. Nie jest to tajemnicą, że tereny Bliskiego Wschodu zamieszkiwało wiele gwiezdnych ras, które zaszczepiły na Ziemię ich świadomość, ich DNA i miały na Ziemi duże wpływy. Pisze o tym Biblia (kto umie ją czytać) i coraz bardziej odsłaniane są sumeryjskie gliniane tablice. Wiele z tych ras, które okupowały wcześniej Ziemię miały ciężkie karmiczne obciążenia nagromadzone podczas ich życia na innych planetach. Wiele z nich nadużywało swojej władzy, stało się tyranami szczególnie w kontroli nad ludzkością. Toteż trudno się dziwić, że w ludzkiej świadomości możemy znaleźć obce wpływy, takie jak z rasy jak Annunaki.

Annunaki wzięli początek z Syriusza B i Grupy Oriona, które walczyły ze sobą. W celu doprowadzenia do pokoju królowa z Oriona poślubiła członka królewskiej krwi z Syriusza B. To ich potomstwo dało nową rasę, której nadano nazwę "Nibiru". Annunaki, bo o nich tu mowa byli rasą olbrzymich humanoidów, którzy odegrali wielką rolę w życiu ludzi. Ludzie uważali ich za swoich bogów.


Annunaki mieli jakiś związek z gadami i prawdopodobnie wspólnie eksperymentowali na ludzkości, ale był czas, że głównymi graczami na Ziemi byli jednak Annunaki, którzy występowali także pod nazwą Mantindane.


Gady zamknęły swoje czakry serca, toteż muszą czerpać energię z innych istot (nie tylko ludzi, również zwierząt dlatego nauczono ludzi jeść zwierzęce mięso zwierzęta zabijane mordowane w tak okrutny sposób cierpią energia bólu i cierpienia jest dla nich pożywieniem), co automatycznie daje im rangę psychicznych wampirów. To oni tworzą energię strachu i to oni stworzyli na Ziemi takie organizacje jak Iluminaci i inne stowarzyszenia, które powołują rządy świata i tworzą na Ziemi sieć kontroli i inne negatywne energie. Tworzą wojny poprzez manipulowanie ludźmi a nawet klonują ludzi, a te klony robią co oni chcą. Kontrolerzy Ziemi nie mają skrupułów i rządzą nami za pomocą kłamstwa, oszustwa i manipulacji. Tworzą zniekształconą wersję historycznych zapisów i tłumią wszystkie prawdy. Doprowadzili ludzi do bio-duchowej amnezji.


Ludzie nic nie wiedzą o swoim prawdziwym pochodzeniu... wiadomo, że skutki takiego postępowania dały się odczuć bardzo głęboko w naszym życiu. Nasza karma została tak zanieczyszczona, że ten stan rzeczy odebrały również istoty w sąsiednich galaktykach, stąd odizolowanie Ziemi energetycznymi murami. Oczywiście ten stan rzeczy dał pole do popisu tym rasom, które zawładnęły Ziemią.Ale wyższe rasy z innych galaktyk nie pozostawiły ludzi na pastwę losu i cały czas sieją na Ziemi swoje ziarno poprzez własnych emisariuszy światła i wznoszą ludzką świadomość, leczą, odnawiają i przygotowują ludzkość do masowego przebudzenia i wyzwolenia z pod tej demonicznej okupacji.


Emisariusze światła to dzielne i odważne dusze, które zgodziły się zejść na Ziemię dobrze wiedząc co je tu czeka. Wielu z nich to byli wielcy Avatarzy, może nawet Ty który to czytasz nim Jesteś. To oni są galaktycznymi kotwicami, emisariuszami światła i ujawniają ludziom najgłębsze prawdy, które zostały dla nich zakryte ale ich prawdziwe histroie zostały zmanipulowane przez gady i prezentowane oficjalnie nie maja nic wspolnego z tym co robili na ziemi.


To wszystko jest elitą z innych wymiarów galaktycznych, która jest przekleństwem dla nas ludzi. Stworzyli nam świat ciemności, chociaż sami są potomkami obcych potworów i tytanów, którzy ich niegdyś stworzyli.

W starej legendzie odczytanej na glinianej tabliczce Marduk zabija Tiamata (Lewiatana), który żył w morzu, jego krew Annunaki mieszali z ludzką i tworzyli nowe istoty o dziwnych kształtach i mocach. Jednym słowem zatruwali ludzi.

I tak powstawała nowa historia ludzkiej nienawiści i horrory związane z szaleństwem. W celu zgłębienia tej wiedzy proponuję poczytać Indyjskie Wedy, aby dowiedzieć się o wodnych wężach, które niszczyły świat.

Wymyślają fryzury, specjalne nakrycia głowy kapelusze, czapki, kaptury, nawet oświetlenie w tv, przy różnych produkcjach mają takie, żeby ukryć kształt czaszki.


Annunaki byli inteligentni, technologicznie zaawansowani, o tysiące lat wyprzedzali człowieka, ponieważ ludzie zostali oszukani przez gady i ukradziono im wiedzę, technologię i wszystkie moce.


Wracając do rasy Reptilian zwanych również rasą węży, dzisiaj co wiadomo, co odnotowano przez różnych badaczy tego tematu, że jest ich co najmniej 5 różnych gatunków, ale najbardziej istotne dla Ziemian są dwa z nich. Gady potrafią się szybko zmieniać, jedne z nich są bardziej gwałtowne, stosują przemoc... inne są bardziej spokojne, nawet próbują zbliżyć się do ludzi, ale wiedzą, że ludzie nie są na to gotowi.


Ostatnio wielu badaczy ruszyło na poszukiwanie nieuchwytnych węży, które tak naprawdę rządzą światem... i są ludzie, którzy mieli z nimi spotkania.


Prezydent Putin nazywa G. Sorosa najniebezpieczniejszym człowiekiem świata, a nawet smokiem, tyranem kontrolującym świat... z tym, że ten starożytny smok i dzisiejszy nie wygląda tak samo. Gady też rosną w ogromną siłę, to widać co się dzieje w naszym świecie.

Lider iluminatów zwanym jest Pindar, zawsze jest to mężczyzna, a nazwa Pindar oznacza Draco. Symbolicznie tytuł "Pindara" to szczyt władzy, tworzenie, penetracja, ekspansja, inwazja i strach. Pindara to również dezinformacja.


Nie bez kozery 13 rodzin podzieliło między sobą Ziemię i sprawują nad nią kontrolę, dla iluminatów 13-stka ma wielkie znaczenie. Wiedzą, że istnieje 12 rodzajów energii plus umysł Boga... wspólnie daje to 13, a ta liczba uważana jest za wielką wiedzę.


Iluminaci wiedzą, że istnieje 13 znaków horoskopu a nie 12, ten 13-sty - znak Wężownika został przez nich celowo usunięty 2000 lat temu.12 milionów Amerykanów dobrze wie, że ich rząd jest zarządzany przez Lizardów (odmiana gadów). Ziemia na przestrzeni całej swojej historii zmaga się z obcymi cywilizacjami. Rozpoczął tą historię Marduk i Tiamat. W okresie Atlantydy doszli do władzy Lewiatanni poprzez siatkę czarnych magów, to oni doprowadzili Atlantydę do zniszczenia, uczynili to z zemsty. To za ich przyczyną gwiezdne wibracje pochodzące z konstelacji Wielkiej Niedźwiedzicy przestały istnieć, co doprowadziło umysł ludzki do nieświadomości. Zniszczyli również nasze DNA i nasze pola elekromagnetyczne.


Lecz jest jeszcze nadzieja, że nie zagojona pamięć w polu energetycznym człowieka odnowi to połączenie.


W ostatnim czasie nad ziemskimi korytarzami, przez które dostają się na Ziemię gady przejęły kontrolę Kosmiczni Strażnicy. Usuwają również psychiczne wibracje gadów z aury ludzkich ciał. Strażnicy z 5 wymiaru wskrzeszają feniksa z popiołów, leczą naszą bolesną ludzką historię i nasze zniszczone ciała, usiłują nas ponownie przyłączyć do Źródła. Kosmiczne Duchowe Słońce wysyła promienie do naszego Słońca w układzie słonecznym, aby budzić ludzi i uleczać ich skażenia światła , wniebowstąpienia.Na Ziemię spłynęło wiele wspaniałych dusz, naprawiają nasze ciała, sieci energetyczne, dostarczają informacji, prowadzą do wolności... my dzieci światła mamy jeden cel jest nim uwolninie ziemi od ras gadzich.

II Mark II

3043 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Sirtyanie