Kopia Orkowie

Zaktualizowano: 9 sty

,,Nigdy nie możemy Cię zatrzymać ani złapać ,, powiedział Ork do Nordyckiego Wojownika."

Pojawiły się na Ziemi jakieś 38 tyś lat temu, zostali sprowadzeni tutaj przez władcę Mezopotamii Saurona. Posłużył się on portalem do jakiego miał dostęp, a pokazane jest to w filmie Warcraff i Władcy Pierścieni.

Sprowadził on Orków na Ziemię, żeby zniewolić ludzi całkowicie i inne rasy jak Elfy, Krasnali, Wrózki Leśne itd lub ich stworzył genetycznie w laboratorium (według mnie).

Mówił także o tym Tolkien który napisał trylogie Władcy pierscieni. Pisarz zawsze powtarzał, że są to prawdziwe historie które wydarzyły się 38 tys lat temu. Hobbici to Irlandczycy, Celtowie, tak twierdził, a Rasą ludzi mieli być czyści Słowianie.

Istnieją badacze posiadający dowody, na to że Tolkien był jedyną osobą uprawnioną do zapoznania się z całą tajemną podziemną biblioteką Oxfordu, będącą w posiadaniu wielu starych manuskryptów z Finlandii i Szwecji. Tolkien zwierzył się swojemu przyjacielowi C. S. Lewisowi .; "...tam jest cała historia, której nie jesteśmy świadomi...". Miał się wściekać kiedy ludzie odpowiadali na jego twierdzenia słowami, że to tylko metafory, analogie. Twierdził stanowczo, że to nie są analogie ani metafory, ale taka była rzeczywistość, odpowiadał że tego się dowiedział ze starożytnej literatury.


Harley Weinstein był producentem filmu "Władca Pierścieni" i dziwnym trafem jeden z Orków ma jego twarz, myślicie, że to przypadek ?

Nie ma przypadków, oni doskonale wiedzą kto ma jakie DNA, to jest jedyne logiczne wytłumaczenie takiej sytuacji.

Z książki "Władca Pierścieni" (pierścieni planety Saturn) znamy postać Saurona, który ma być pochodną prawdziwego władcy z Mezopotami, czyli dyktatora Sargona. Miał on ponoć wynaleść czas, stworzył zegary, kalendarz, skierował świat na tor linearny czasu, w którym znajdowaliśmy się 2 lata temu, teraz już jest inna sytuacja.

Niewatpliwie wszystkie te walki z Orkami doporowadziły do obniżenia wibracji ludziom, łacznąść między światem ludzi a Elfów, Skrzatów Leśnych, Wróżek Leśnych i innych Ras żyjących w zgodzie z naturą zatarła się.Żyja one dalej na Ziemi ale ludzie ich nie mogą zoabczyć, ponieważ oni są blizej natury, mają wyższe wibracje i są na wyższej gęstości.

Ludzi z DNA Orków jest bardzo mało ale udało mi się znależć jednego seryjnego mordercę z USA który ich bardzo przypomina oraz postać Mauricia Talleta który występował w cyrku.
Ludzie z ich DNA to krętacze, mąciciele, kłamcy, kombinatorzy, psychopatyczni mordercy, zboczeńcy, gwałciciele jak Harley Weinstein.

Orkowie byli bardzo bewzgledni i brutalni, dysponiwali ogromna siła fizyczna, przewyzszali ludzi i ine rasy wzrostem i muskulatura. Nie mieli uczuć wyzszych byli odcieci od zródła. dlatego zabijanie przychodziło im z taka łatwoscia. Zniszyczyli prawie wszystko to co napotkali na swojej drodze. Na szczeście udało się mieszkańcom Ziemi pokonać ich w tej nierównej walce.


II Mark II

616 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Sirtyanie