Leoniti Rasa Lwia

Zaktualizowano: 11 styRasa Lwia należy do wielkiej rodziny poteżnych ras kocich. Rasa Leoniti po angielsku, po włosku Leonitasi, po polsku nazywana Rasa Lwia należy do grupy ras kocich, to jedna wielka rodzina (lwy, tygrysy i koty).


Prawie każdy kto żyje na Ziemi i wygląda jak człowiek ma 50% DNA czystego człowieka, reszta to jedna lub więcej ras obcych. Czystych ludzi ze 100% DNA jest bardzo mało. Im ktoś ma czystsze DNA rasy obcej tym więcej cech i energii od nich posiada.

Jest to rasa dobra, pozytywna, wysoko rozwinięta, która przybyła na Ziemię, żeby pomóc ludziom. Podbno żyli na Ziemi jakieś 32 tys lat temu.

Ludzie z tej rasy są nadzwyczaj mądrzy, inteligentni, cechują się ogromną wiedzia i posiadają wielka energię wewnętrzna. Są także bardzo urodziwi i piękni.
Rasy kocie mają zdolności chodzenia między wymiarami, dlatego uznawani są przez gadzie rasy za najbardziej niebezpieczne dla nich, omówię to przy kotach. Wspomniane to było min w filmie Strażnicy Galaktyki.Pochodzą z Lyry. Jakiś czas temu przybyli na Ziemię, żeby pomóc jej mieszkańcą. Występowali w wielu częściach planety Egipt, Persja, Indie.


Byli jedna z 4 ras która rządziła w Egipcie, sprawowali pieczę nad gwiezdnymi wrotami, które się tam znajdują, potralem, który kiedyś był aktywny i prowadził do gwiazdozbioru Oriona.


Prowadzone walki przez rasę Lwia ukazuje nam opowieść o Królu Arturze zwanym Lwie Serce. Jego liczne wyprawy o utrzymanie prymatu na terenach, gdzie znajdują się gwiezdne wrota świadczyć mogą o próbach przywrócenia władzy rasy Lwiej. Jeżeli porównamy zapiski mówiące o wypędzaniu z miast przedstawicieli jednej nacji i nie wpuszczaniu ich na koronację, może to świadczyć jedynie o tym, że prowadził on bój z rasą węża, jego dziećmi na Ziemi. Przydomek Lwie Serce odnosi się do jego DNA i pokazuje nam rasę jaką posiadał. Oczywiście zapiski jakie stworzono pokazuj go w złym świetle, że był zły, zbierał podatki na wyprawy, nie znał angielskiego, wypędzał biednych kupców itd.


Jego legenda, czyli prawda o tym jaki był przetrwała do naszych czasów, pokazując tym samym, że nie udało się zatrzeć pamięci o królu który był Lwem.
Ich czaszki znajdują się w muzeum w Bolonii we Włoszech.

W wyniku walk, jakie były, o kontrolę nad gwiezdnymi wrotami, przegrali ta rywalizację z gadzimi rasami i musieli im ustąpić.

Bardzo mało ludzi posiada ich DNA. Ja spotkałem 3 osóby, może 4, które pamiętam.

Są też słynni rosyjscy bliźniacy którzy chcą się do nich upodobnić, przez operacje plastyczne.Wszystkie głupie komentarze typu, że jest to choroba i wrzucanie tych opisów będę usuwał.


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Leontiasis_ossea


na ludziach tej rasy gady robią experymety gentyczne, bo chcą skopowac ich DNA, cechy a jak namieszaja w genach i je zepsują to później rodzą się tak zdeformowani ludzie, to cały sekret, tak samo jak ludzie z zespołem Dawna, tylko jedna Rasa ma ten problem innie rasy nie mają go.

II Mark II

520 wyświetleń3 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Sirtyanie