Masturbacja

Masturbacją jest uważna przez kościół katolicki za grzech ciężki,

to jest bardzo ciekawe dlaczego ?Przeciekło wiele przypadków do prasy jak to dzieciom trzymanym w sierocińcach siostry zakonne wsadzały pokrzywy w majtki, biły po rękach, żeby te tylko się nie masturbowały. Jest to dość ciekawe dlaczego im tak zależy, żeby ludzie tego nie robili. Straszyli zawsze owieczki, ze spotka ich za to ciężka kara w postaci choroby itd.


Jest parę powodów, po pierwsze energia seksualna kumuluję się w dolnej czakrze i później jest kradziona. Jest też dużo ważniejszy, ponieważ dzięki energii uwalnianej podczas orgazmu można uzyskać pewne bonusy. Jeżeli prawidłowo się nią pokieruje można nie tylko ją zatrzymać ale i wykorzystać dla swoich celów.


Energię tą można przenieść do dwóch górnych czakr. Należy w chwili orgazmu zrobić pewną wizualizację. Kiedy następuje ten moment orgazmu można wizualizować przebieg i pokierować przepływ tej energii.

Normalnie oni zawsze uczą, pokazują w filmach, żeby ją wyrzucać na zewnątrz co jest wielkim błędem, ponieważ ja stracimy.

Także w chwili orgazmu wyobrażamy sobie, że ta energia idzie w górę od krocza, dolnej czakry, wzdłuż kręgosłupa do dwóch górnych czakr.

Robimy powolny wdech powietrza i zatrzymujemy je w płucach z wizualizacja, że idzie potok wschodzący energi od czakry podstawy, póżniej przechodzi przez pozostałe, zbierając energię aż dochodzi do czakry korony i trzeciego oka. Trzymamy dość długo, aż cała energia nam spłynie do czakry korony.


W ten sposób mamy ja zamagazynowaną u góry oraz wyczyszczone wszystkie czakry.


Stosunek sekualny, sex to zaawansowana technologia o bardzo wysokiej wibracji z Pleyad. Jest stworzona w taki sposób, że złe jej użytkowanie powoduje destrukcje energetyczna ciała fizycznego i ezoterycznego. Prawidłowe jej zasosowanie skutkuje podwyższeniem energii w ciałach, niesamowitym doładowaniem ich (nie ma lepszego sposobu), szybkim urzeczywistnaniu rzeczy, jest jedno ale. Osoby które chcą to robić powinny być na wysokich frekwencjach, w skrócie muszą być zakochani w sobie. Temat ten omówię w kolejnych artykułach.


IIMarkII

2876 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Sirtyanie