Matka Ziemia

Zaktualizowano: 24 styZiemia jest żywą Istotą, ma duszę, ciało i organy, tak samo jak Ty.

Uświadom to sobie.

Uświadom to sobie.

Uświadom to sobie.


Matka Ziemia jest żywa, istotą,

ma duszę,

punkty energetyczne jak czakry,

ma serce - jądro,

krew to ropa,

zwierzęta i ludzie to jej dzieci.


Ciała ludzi i zwierząt są stworzone z jej ciała i należą do Ziemi, ludzie zapominają o tym a przecież nie posiadają ich na własność, zostają im wypożyczone na czas reinkarnacji. Podpisywany jest pakt a w nim szczegóły umowy między, dna duszą a radą Ziemi.


Wszystko co ma w środku jest jej potrzebne do życia, tak samo jak człowiekowi, jeżeli zabraknie witamin, mikroelementów, minerałów itd., to zaczyna chorować, aż w końcu umiera. Dokładnie tak samo jest z Ziemią. Wydobywanie ropy, węgla, złota, srebra, miedzi, żelaza itd.., powoduje jej słabnięcie, w końcu następują zmiany. Wiadomo, że ona ma pewien zapas, ale zbyt duży brak powoduje zmiany pogodowe, wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi, tsunami, ogólnie anomalie.


Zabijanie rocznie 70 miliardów zwierząt obniża jej wibracje, ona przez to cierpi, tracąc siły.

11.11.2018 zanotowano 20 minutowy sejsmiczny odgłos ze środka ziemi, był porównywalny do bicia dzwonu.


https://www.google.com/amp/s/api.nationalgeographic.com/distribution/public/amp/science/2018/11/strange-earthquake-waves-rippled-around-world-earth-geology


Oczywiście naukowcy nie wiedzą co to znaczy. Jeżeli się nie domyślasz to ja Ci powiem. Był to krzyk rozpaczy, wyrzucony z ogromną siła w kosmos a brzmiał on tak.


''Ratunku pomocy do wszystkich ras, ja umieram Ziemia.''


Uświadom to sobie, że jeżeli Ziemia umrze Ty umrzesz z nią. Ciała ludzkie przypisane są do planety. Jeżeli nie masz bardzo wysokich wibracji nie będziesz mógł się narodzić gdzieś indziej, jest to niemożliwe. Przestaniesz istnieć wraz z Ziemią. Ziemia jest naszą Matką, ona musi się ratować.

Tak samo jak Ty, kiedy Jesteś chory zaczynasz się oczyszczać. Ona też będzie musiała się oczyścić, bo dłużej tego nie wytrzyma.

Terra nas bardzo kocha. ale wie, że żebyśmy przetrwali, musi się bronić.

Ziemia wypuści wody, żeby się obmyć. Było już tak wiele razy, czemu tego nie pamiętasz?


22.06.2020 do 26.06 2020 zaczną otwierać się wrota, proces podnoszenia ludzi na wyższy poziom będzie trwał do 24.12.2020. Każdy kto je świadomie ciało innych istot boskich nie zostanie podniesiony na wyższy poziom. Przestań jeść mięso i dołącz do nas.


Uświadom to w końcu sobie

Uświadom to w końcu sobie

Uświadom to w końcu sobie


W czerwcu 2020 Ziemia miała wylać, to nam groziło, dlatego gady podpalały lasy na całym świecie. Wtedy też stał się CUD, ludzie zaczęli wizualizować o deszcz, po 3 dniach zaczęło lać.


Stało się coś jeszcze, czego nie przewidzieli zupełnie. Matka Ziemia doładowała ludzi energetycznie i zrobiły to też obce, dobre rasy.

Słowianie przybyli na Ziemię jako jej opiekunowie, opiekunowie zwierząt i Matki ziemi, ale zapomnieli już po co tutaj są.
IIMarkII

675 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie