Medytacje szmaragdowa, pieniężna i kolorowa.


Zapraszamy na medytację szmaragdową, pieniężną, kolorowa.

Medytacja szmaragdowa jest odmładzająca w źródle wiecznej miłości i młodości.

Medytacja kolorowa jest medytcja wzmacniająca i pobudzająca energię w Twoich czakrach i ciele. Medytacyjny pieniężna jest druga. najpotężniejsza moca, po energii sexualnej. Medytacja czy raczej praca z energią pieniądza jest potężnym narzędziem do tworzenia obfitości i bogactwa jakie zaczyna się urzeczywistniać w życiu osoby praktykującej tą formę wchodzenia w odmienne stany świdomości, mającą na celu wytworzenie dóbr lub raczej pozwolenie im zaistnieć w świecie rzeczywistym.


Każda z tych medytacji odblokowuje potencał tkwiący w każadym z nas bez stresu, pośpiechu, łatwo i przyjemnie. Jest to realne wpływanie na biopole każadego uczestnika mające na celu zmanifestowanie się konkretnych rzeczy.

Słowa i myśli kreują nasza rzeczywistość, dają ogromną moc. Dlatego nauczucie się technik oraz dostaniecie narzedzia które będziecie mogli stosować w życiu codziennym, przyspieszy i uwolni to znacznie procesy jakie będą zachodzić na waszych oczach.

Wszystko stanie się bardziej widoczne i namacalne. Pozwólcie płynąć energii pieniądza Zajęcia online przez program zoom we wtorki.

kontakt adigasulbega@gmail.com

505 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały