Nowa Ziemia Nowy Czas Nowe Słońce

Nowa Ziemia, Nowy Czas, Nowe Słońce (3 dni ciemności). 21, 22, 23 grudnia 2020, 3 dni ciemnosci Wymiana słonca jest procesem cyklicznym, następuje mniej więcej co 700 lat. Przychodzi nowe słońce które jest zawsze holowane przez jakiegos giganta. Tym Nowym słońcem teraz będzie Sirius.
Stare słońce powoli gaśnie i zamieni się w księżyc, a księżyc odchodzi i staje się gwiazdą. Nastąpi to w ciągu najbliższych lat. Dlatego widzimy biała poświatę mona, ponieważ jest on lodowaty, takie są wygasłe słońca. Na słoncu też nie ma żanych wysokich tempertur, przecież im wyżej się unosimy tym zimniej jest. Lecąc samolotem widzimy często lód i szron na oknach. Jak się dzieje, że jest ciepło ? Robią to ludzie wibracją swoich ciał i wchodzi na to kilka innych rzeczy.

Sa to procesy cykliczne i ściśle powiazane ze sobą. Każdy zasila i daje energię kolejnemu w łancuszku, dzięki czemu cały ten system funcjonuje. Gwiazdy zasilaja cały układ w energie, jeżeli wyczerpuje się ona, wtedy spadaja i spalaja się, mamy spadajce gwaiazdy. Śłońce nie jest tak duże jak to opisuja oczywiscie.


Sirius jest już widoczy od dwóch lat na niebie gołym okiem. Najpierw naukowcy wymyślili 2 lata temu, że to zbliża się meteoryt, teraz poszła wersja, że jest to Wenus, a jak można przeczytać Wenus jest gwazdą poranna a to co się zbliża do Ziemi świeci cała noc i cały dzień, każdy kto troche ruszy głową od razu zorientuje się, że cos nie gra. Sirus zaczął juz świecić na żółto. Przez te 3 dni, kiedy nie będzie pola magnetycznego ziemi, promienie gamma uszkodzą słońce i straci one swoja moc, przepala je. Za każdym razem kiedy ma dojść do wymiany słońca na nowe, wiążę się to z bardzo wysokimi wybracjacmi enegetycznymi jakie przychodzą wraz kolejną gwazdą. Można sprawdzić to sobie na tak zwanym Rezonansie Schumana.


Oczywiscie naukowcy nie maja pojecia dlaczego tak się dzieje i podaja jakieś głupie teorie. Zawsze kiedy dochodzi do wymiany słońca zwrasta wibracja i energia, także ludziom. Ludzie się budzą i podnosi się ich świdomość. Jest to problem dla tych którzy rzadzą na naszej Ziemi, ponieważ nie chcą oni starcić swojej władzy i próbuja za wszelka cene obniżyc ludziom energie przez starch, ból, cierpinie itd. Reset jest początkiem wszytkiego od nowa. Niestety zawsze udawało im się nas oszukać, doprowadzić do bardzo niekorzytnych sytuacji łącznie z zalaniem Ziemi. Praktycznie oni nic nie mogą zrobić bez ludzi. Wszytkie te procesy są wywołane przez nas. Zawsze także muszą wszystko pokazać, żeby ominąć karmę.

Ludzie wywołuja to swoimi myślami, my Jestesmy Bogami i kreatorami, co pomyślimy to się urzeczywistnia. 21.12 lub 12.12, 11.11 dużo ludzi widzi te cyfry od lat, wszechświat przemawia do nas w ten sposób, świat duchowy mówi do nas, tylko od nas zależy czy to zrozumiemy.Wymianę słońca pokazuja w reklamach, filmach Star Wars, Avengers i innych, teledyskach, a nawet zapałki znalazłem z nazwa Sirius. Zespół Eney śpiewa w swojej piosence Ostatni raz A może to ostatni raz Może to ostatnie promienie słońca Będziemy walczyć do końca A może to ostatni raz Może to ostatnie promienie słońca Będziemy walczyć do końca i co ważne Jeśli jutra, jutra nie ma Jeszcze więcej życia trzeba to już każdy powinnen się domyslic o co chodzi. Auto na teledysku ma 3(3 dni) litry, pokazuja dwa słonca itd.


https://www.youtube.com/watch?v=BNMWZydSjHU


Piosenek o tym co bedzie jest mnóstwo począwszy od zespolu Europe The Final Countdown, tez wsakzowka czerwona pokazuje 3 w tym teledysku. https://youtu.be/9jK-NcRmVcw Na niebie w nocy widać już Sirus, wyglada jak świecąca latarka, na żółto. W połowie grudnia wejdziemy w nową erę wodnika, a z tym wiażą się bardzo wysokie wibracje. Wszędzie podają datę 14.21, czyli w tym okresie zacznie się końcowe ustawianie planet do wydarzenia. 14 grudnia będzie miało zaćmienie słońca. Kiedy następuje zrównanie słonca z księżycem łaczą się one w jedno ciało na moment i następuje doładowanie księżyca przez słońce, ponieważ on pełni tez ważne funkcje. Kiedy się rozłączaja widac mocny jego błysk co onzacza, ze się doładował. Ziemia rozpoczęła proces wchodzenia w 5D, dlatego ludzie którzy jedzą mięso, maja niska wibracje ciała, nie będą sobie dawać rady. Każdy kto chce wejść w nowa energię bez żadnych problemów i cieszyć się tym co nadzejdzie, powinien odrzucić na bok ból i cierpienie, takie energie pobieraja ludzie wraz z padliną którą spożywaja i tracą 80% swojej enegi.

Czas od czerwca do grudnia bardzo ważny, ponieważ to co będziemy myśleć przez te pół roku, będzie się bardzo szybko urzeczywistniać w przyszłych latach. Dlatego jesteśmy bombardowani tak duża ilościa negtywnych informacji. Należy myślec poztywnie i wyzualizowac swoja przyszłość. Rok 2020 jest decydujący dla ludzkości. Wszystko zależy od Nas, ponieważ Jesteśmy połączeni swoja świadomością i enegią, jeżeli większość robi źle to ciągnie w dół tą mniejszość.

Pamiętaj, że to co myślisz i jak myślisz, to sie urzeczywistnia. Świetnie jest to opisane w zapomnianej modlitwie, podaję


link https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=809109939520882&id=100012656505150


Głownym graczem całego teatru, zasłony dymnej jest Trampek, on ściemnia ludzi, że są jakieś zatrzymania pedofili itd, a tak naprwdę ewakułuje swoich w bezpieczne miejsca. Jest wersja, że niby będzie zamach na niego i ludzie zostaną bez swojego wodzą. Tak naprawdę schodzą oni tylko ze zceny, żeby się ukryć. Boją się wysokiego promieniowania gamma, jakie ma towarzyszyć nam w grudniu, ale każdy, kto nie je mięsa, myśli poztywnie i odrzuca strach może spać spokojnie, będzie przygotowany na to. W historii już były podobne resety ale wymazano nam je z pamięci lub nazwano inaczej, Słowianskie (Polskę) tereny dziwnym trafem to omijało, ominęła dżuma która pustoszyła zachodnia Europe, 1400 lat temu dżuma Justyniana,pytanie dlaczego? Na terenach wschodniej Europy panowała kultura kuchni jarskiej, wegetrainaskiej. Ludzie nie jedli mięsa i mieli wysokie wibracje, dlatego nic im się nie działo. Także w starych kronikach jest zapisane, że tereny górskie też omijała dżuma, ponieważ w górach jest wyższa energia i to chroniło mieszkających tam ludzi. Chronią także złoża rud metali które znajduja się na terenach południowej polski, mapkę dorzucam w zdjęciach. Poces przebegunowania zaczął się w marcu 2020, będzie on trwał 9 miesięcy jak ciąża u kobiety. Pole magnetyczne ziemi zanika, zniknie zupelnie 21 grudnia na 3 dni. Pełni ono funkcję ochronną, chroni ludzie przed zabójczymi promieniami gamma, odbija je. Jeżeli ich zabraknie ludzie którzy maja dużo metali cieżkich w organizmie zostaną napromieniwani i będą poźniej chorować na chorobę popromienną, obajwy takie jak mamy z kronik o dżumie.


Świadczy o tym pojawianie się dużej ilosci anolmali zwiaznych z zankiem pola, które są widocze na niebie w postaci tęczy. Im wiecej tęczy, tym słabsze będzie pole magnetyczne. Omawia to znakomicie dr Nowak, link ponizej. https://www.youtube.com/watch?v=kbO2tlu1ulI&t=13s


Jest to długi temat, powinno się wytłumaczyć dużo procesów. Wiem, że duża część z Was może tego nie rozumieć, dlatego zachęcam do prześledzenia tego co pisałem dużo wcześniej są tam wyjaśnione niektóre zagdaninia, których tutaj nie rozwijałem już i śledzenia innych osób które o tym mówią. Podajdę linka do artykułu, gdzie jest opisane co wpływa na nasza rzeczywtosć.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=874117756353433&id=100012656505150


Na koniec wrzucam stronkę Denagel.com na której jest podana ilosć polulacji na 2025 rok we wszytkich krajach świata. Jak myślicie, co może mieć wpływ na taka liczę ludności, depopulacja ?


https://www.google.com/searchq=deagel+population+2025&rlz=1C1CHBD_deAT890AT890&sxsrf=ALeKk02FFRzcZD3SWogWNPWKKdlwi1N3Pg:1604051268163&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=zS44XOgWPwkjbM%252C4AB6tUfBNiLqVM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kT0JbXYaHyKcxQobsOydvg3p7jMoA&sa=X&ved=2ahUKEwjV9KjQhNzsAhVhAxAIHaXbA7EQ9QF6BAgLEAM#imgrc=zS44XOgWPwkjbM


IIMarkII

302 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie