OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNEUświadom to sobie, że jeżeli nie wiesz jaka energię posiada osoba która chce Cię oczyszczać, leczyć itd, jest to bardzo lekkomyśne, na pozwolenie jej wejście w Twoje pole energetyczne, wiąże się to z poważnymi konsekwencjami.

Jeżeli taką osoba posiada negatywna energię (a tak jest najczęściej) to podepnie się pod Twoja energię i załapiesz tak zwany podczep enegtyczny. Wtedy czujesz sie dobrze 3 dni i później wraca wszystko do stanu poprzedniego i stan się pogarsza.

Jeżeli osoba z pozytywna energia miała by oczyszczac ludzi musiałby nie pokazywać twarzy, ponieważ zgałaszałyby się do niej negatywne osoby i wyslyłałyby negatywna energię, ona musiałby się stałe chronić itd, przy czym taraciałaby duża ilość energii, chyba, że ma pewne zabezpieczenia ale takich osób jest mało, wie jak się oczyszczać, co robić z negtywna informacją. Taka osoba powonna wykorzytywać energie kosmiczą z pewnych miejsc (są to konstelacje gwiazd i nie tylko). Zużywanie swojej energii na oczyszcznie innych skutkować może szybka utrata sił witalnych, może stracic kontakt z otoczniem.


Jest dużo starych technik, sprawdoznych i czasem małych niuasów które mają ogromne znaczenie, jak układ rąk, ruchy ciała, ustawienie i wiele innych.


Uświadom sobie to proszę. Uświadom sobie to proszę. Uświadom sobie to proszę.


Dlatego oczyszczajmy się sami, jeżeli intuicja nam podpowiada, że nie jesteśmy pewni intencji osoby która nam proponuje pewne zabiegi.


Wizualizujemy nasze ciało. Wizualizujemy fioletowy płomień który wchodzi do naszego ciała od czakry podstawy. Wizualizujemy jak negatywna energia w postaci czarnej smoły spływa z każdej komórki naszego ciała do kręgosłupa. Fioletowy płomień idzie coraz wyżej i zbiera ja, aż dochodzi do czakry korony i wypływa wraz z nią na zewnątrz. Później już bez problemu przechodzi przez wszystkie czakry, rozświetla je. Czakry są oczyszczone.


Wiem, że wymaga to wprawy ćwiczeń, ciągłego czyszczenia i oczyszczania z egregorów naszej podświadomości i nie tylko.


Są sposoby, zabiegi energtyczne które moga ustawić ochrone raz na całe życie. Ja mam zrobiony taki zabieg i efekty są wprost oszałamiajce jeżeli chodzi o wszytskie sfery życia, kiedyś opiszę to co się działo ze mną i jak szybko wszystko w moim życiu zaczeło mi się układać, funkcjonować prawidłowo, tak jak tego chcę, otwierjąc w ten spsób przede mna wrota do innego świata. Świata który był w sferze moich marzeń od lat dziecięcych. Świata o którym ludzie marza całe życie. Wszytsko jest możliwe jeżeli się czegoś bardzo chce.Nasze Myśli Krztałtują Naszą Rzeczywistość


II Mark II


632 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały