Pełnia Wilczego KsiężycaJestem wilkiem, czuję wilka od dziecka, dlatego ta pełnia ma szczególne znaczenie dla mnie.

Nie będę wam pisać o tym, że księżyc jest w raku, ale mogę napisać, że ten księżyc ma potężne znaczenie duchowe.

Mogę wam powiedzieć jedno, mając po swojej stronie wilka możecie być pewni, że odniesiecie zwycięstwo we wszystkim co sobie zaplanujecie.Wilk nigdy się nie poddaje.

Wilk symbolizuje siłę ochronę, bezpieczeństwo, wzmacnia więzi rodzinne.

Jak robimy rytuał w pełnię?Piszemy na kartce nasze chciejstwo w formie, że już to mamy, np.: żyje w dostatku i miłości wizualizując to i czytając na głos 3 razy, po czym zakopujemy w ziemi kartkę i po skończonej pełni wykopujemy. Idziemy nad rzekę i puszczamy to, niech idzie z energią w przestrzeń.

Pamiętajmy, że pełnia trwa 3 noce.


Nie byłbym sobą jakbym nie napisał, dlaczego podczas pełni wszystko szybciej się manifestuje?Spowodowane jest to tym, że gady na czas pełni ściągają siatki ochronne, różne zabezpieczenia, żeby móc przetransportować złapane dusze przez technologię Lucyfer. Robią także sprawdzanie systemu matrix i ustawianie wszystkich urządzeń na nowo. Wtedy majstrują dużo rytuałów, aby mogły zadziałać i ziścić się ich plany.


Zauważcie jedna ciekawa rzecz, że przed pełnią mamy mega sny, wspaniałe wizje. Kiedy jednak ona się skończy, sny są niewyraźne, wizje odchodzą i jest jakby cisza w eterze na wiele dni świadczyć może to, że martix wprowadził kolejne ulepszenia i zamiany.

Podsumowując korzystajcie w pełni z pełni wilczego księżyca.

Pamiętaj jest pełnia i każde życzenie się spełnia.IIMarkII

1344 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały