Praca z energią rodu

Zaktualizowano: 9 maj


Serdecznie zapraszam wszytkich na spotkanie 09.05.2022 w którym bedziecie pracować z energią rodu. Dostaniecie narzędzia a także nauczcie się technik które pozwolą Wam udrożnić rodowy kanał energtyczny od którego powinna zaćząć się praca z energią.

Jeżeli w Twoim życiu pojawiają się sytuacje, które hamują, blokują Twój rozwój duchowy oraz uniemożliwiają realizjace Twoich planów, praca z energią rodu jest przeznaczona dla Ciebie.

Jeżeli czujesz brak siły, Jesteś wyczerpana/y, nic ci nie wychodzi lub rezultaty tego co robisz nie zadawalają Ciebie, na pewno potrzebujesz tego webinaru.

Jeżeli czujesz wewnętrzny ból lub pojawia się on nie wiadomo dlaczego, także jest to praca przeznaczona dla Ciebie.

Co o nim napisał Michael Harrell, że


„wędruje poprzez linie rodowe, dopóki ktoś nie jest gotowy wyleczyć go w sobie.

Przechodząc przez agonię leczenia, już nie przekazujesz trującego kielicha pokoleniom.

To niezwykle ważna i świeta praca.“

Ciągłe powtrzanie tych samych schematów w relacjach z naszymi bliskimi, przyjacółmi, w naszych związakch. Ciągłe natrafianie na mur nie do przebicia te wzorce oraz obciążenia są dziedziczone po naszych przodkach. Jeżeli ktos coś zrobił niekorzytnego to rzutuje na nasze życie, np: dziadek stracił majątek będzie to blokowało danej osobie energię na zarabinie.

Energia rodu jest potężna i oddziałowuje z niestamoitą mocą na czestotliwość wibracji danego człowieka. Prawidłowlo płynąca wpływa na enegrtyke i umożliwia czerpanie całymi gaściami z tej wielkiej przestrzeni świadomości zbiorowej jaka tworzy ród.


kontakt adigasulbega@gmail.com

IIMarkII

619 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały