Przemoc fizyczna i psychiczna, zdrada itd

Zaktualizowano: 5 gru 2021

Jak płynie energia?


Jeżeli Jesteście ofiarami przemocy, zdrady, nie możecie znaleźć odpowiedniego partnera bo trafiacie na coraz gorszego, nic Wam się nie udaje itd.


Uświadom to sobie, że jeżeli dzieje Wam się źle a Wy przebaczacie, nic z tym nie robicie, wtedy idzie informacja do Źródła która mówi, że Wam taką sytuacją bardzo odpowiada, że chcecie tego właśnie doświadczać i źródło wysyła odpowiednią energię która sprawia, że będziecie mieli coraz więcej takich sytuacji. Będzie ich ilość się zwiększać i będą coraz bardziej gorsze.


Uświadom to sobie, że jeżeli chcesz zacząć żyć inaczej, musisz powiedzieć stop, wynocha z mojego życia. Musisz się sprzeciwić i podjąć odpowiednie kroki, żeby poszła pozytywna energia do universum, wtedy zostanie coś zapoczątkowanie i w zależności ile masz energi na budowę swojej rzeczywistości, tak będzie się działo.


Zapamietaj sobie, że Twoje myśli, słowa i czyny budują Twoją rzeczysistość.Uświadom sobie, że tylko zdecydowana postawa i podjęte działanie może coś zmienić w Twoim życiu. Tak działa energia. Uświadom to sobie w koncu, proszę.


Uświadom to sobie w koncu, proszę.

Uświadom to sobie w końcu, proszę.

Uświadom to sobie w koncu, proszę.


Są odpowiednie techniki i zabiegi, które odcianją ludzi od wampirów energtycznych i ich programów.

https://youtu.be/4zHm_6AQ7CY


II Mark II

393 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały