Rasa Anielska
Prawie każdy kto żyje na Ziemi i wygląda jak człowiek ma 50% DNA czystego człowieka, reszta to jedna lub więcej ras obcych. Czystych ludzie ze 100% DNA jest bardzo mało. Im ktoś ma czystsze DNA rasy obcej tym więcej cech i energii od nich posiada.


Anioły to taka sama rasa jak człowiek. Jest 7 ras, we wszechświecie które mają tak samo doskonałe ciała i są na najwyższym poziomie rozwoju jak ludzie.


Jedną z nich są Anioły.


Przyszły pomoc ludziom na ziemi ale niestety kilku z nich zdradziło a inni zostali zmanipulowani.Jak wyglądają? Spotkałem dwie osoby z takim DNA w swoim życiu. Jest ich bardzo mało, posiadają ogromną siłę i energie wewnętrzna, dlatego są niszczeni z każdej strony. Często są wrzucani w inne ciała, niż posiadają energię. Są techniki manipulacji, które można użyć alby odwrócić im czakry, wystarczy przestawić o 2 stopnie i zaczynają normalne funkcjonować.


Oczywiście opisy ich, że są bezpłciowi to bzdury, celowe, żeby przyrównać ich do gadów. Reptylianie nie posiadają płci, mogą ją zmieniać w zależności od potrzeb, faz księżyca itd..


Niestety nie mogę pokazać ich twarzy, bo są to osoby prywatne, nie są medialni czy publiczni. Mogę opisać ich wygląd. Zresztą każdy dobrze wie jak wygląda anioł. Wszystko jest takie same oprócz skrzydeł.Włosy - anielskie włosy, każdy wie, że maja kolor biały, wpadający w srebrny i takie włosy właśnie posiadają ludzie z DNA anielskim. Często są one kręcone, takie osoby spotkałem. Jako dziecko muszą mieć białe włosy, później mogą się zmienić na skutek hormonów, zanieczyszczeń w powietrzu, jedzeniu, wody.
Oczy – niebieskie, piękne, błyszczą się jakby były odbiciem całego wszechświata, niesamowita głębia.Twarze mają piękne, jakbyśmy spotkali nieziemską Istotę, od razu zwrócimy na nich uwagę. Maja dużo talentów, są mega zdolni, inteligentni, pracowici. Ludzie często mówią na małe dzieci z białymi włosami, patrz jaki aniołek, myślicie skąd się to wzięło ?Skrzydła, posiadają istoty, które zaczynają swój rozwój, są wytworem pierwotnym u osobników na początku ewolucji.Jak sobie wyobrażacie, że istocie wysoko rozwiniętej potrzebne są skrzydła, żeby przechodzić do innych wymiarów? Skrzydła mają, za zadanie coś ukryć. Jeżeli uda nam się zobaczyć kogoś z 12 wymiaru, jak Świetliste Istoty od Źródła (są też, takie które nie pochodzą od źródła), co jest mega trudne, bo trzeba wejść na bardzo wysokie wibracje, można wtedy zauważyć jakby skrzydła z ich tyłu.


Zawsze jest uwalniana energia przy przejściach między wymiarowych. Właśnie w taki sposób się manifestuje.


Ktoś to specjalnie zmanipulował, żeby namieszać ludziom w głowach. Klasyczne odwrócenie uwagi od rzeczy ważnych. Ukrycie pewnych informacji, które są bardzo ważne dla ludzi, ponieważ mogło by odkryć czym jest Bóg i co za tym się kryje.

IIMarkII

4385 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Sirtyanie