Rasa Coyote
Indianie często nazywali kojota małym wilkiem, cenili go za spryt i mądrość. Był postrzegany jako bóg szelma, z jednej strony wzbudzał respekt z drugiej nie do końca mu dowierzano.

W niektórych indiańskich wierzeniach był postrzegany jako stworzyciel świata.

Jest on miksem psa, szakala, małego wilka i lisa.

Kojot jest zwierzęciem wszystkożernym, zjada też padlinę. Prowadzi nocny tryb życia. Jest zwierzęciem stadnym, chociaż nie ma takich więzi między, poszczególnymi osobnikami jak u wilków. Jednak rodzina jest bardzo ważna. Są bardziej bystre do nauki niż psy.Dużo osób zwróciło uwagę, że Putin i jego otoczenie przypominają z twarzy właśnie tą rasę. Wszyscy cechują się charakterystyczną twarzą podobną do psów. Oczy bardzo blisko siebie i wklęsłe oczodoły, twarz jakby pociągła. Zastanawiające jest to, że częstym prezentem dla Putina od innych głów państw są psy, a to nie jest już przypadek. Prezydenci Serbii, Turkmenistanu, Japonii i wielu innych państw i nie tylko, dają mu psy. Odpowiedź jest bardzo prosta, ponieważ maja oni wiedzę na temat tego kim on jest i jakie ma DNA.


Jeżeli prześledzimy wielkie postacie z historii, które są identyczne z wyglądu jak Putin, np. Juliusz Cezar, możemy wnioskować, że wpływy tej rasy w ubiegłych wiekach było znacznie większe niż teraz. Wiemy także, że Cezar został zabity przez innych senatorów, czyli nastąpiło przejęcie władzy w Italii przez rasy gadzie. Jeżeli połączymy fakty mówiące o Etruskach zamieszkujących ten półwysep, to już robi się bardzo ciekawie. Słowiańscy językoznawcy tłumaczą Etruski jako Eta Ruski, czyli to jest Rosjanin.

Występowanie tej rasy musiało obejmować także Amerykę północą, jak wiemy Alaska należała kiedyś do Rosji. Częstym imieniem indiańskim był Kojot, Siedzący Kojot dotyczyło starszych Indian, biegnący Kojot, walczący Kojot itd. Może to tylko świadczyć o tym, że wielu Indian miało takie DNA, odsyłam do mojego artykułu o Indianach.

Ciekawą sprawą jest to, że musiał nastąpić nowy podział świata. Wymyślono nowy kontynent Europę, który został wymuszony nowym podziałem świata. Na starych mapach nie ma czegoś takiego jak Europa, zresztą kontynent musi być oddzielony wodami a Europa jest połączona z Azją górami Ural.


Rasa Coyote na początku była dobra rasą, ale w wyniku ciągłych walk z rasami gadzimi, zmieniło im się DNA.

Rasa ta nie ma takiej siły i przebicia jak rasy gadzie, ale cechująs ją właśnie wysoka inteligencją, spryt, wytrwałość, wszystkie cechy Kojota.Jeżeli chcemy poznać ich musimy przeanalizować cechy charakteru Kojota, jego styl życia, zachowania, nawyków itd.


Nie robią też takich strasznych rzeczy jak gady.

IIMarkII

1919 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Sirtyanie