Słowianie a alkohol


Słowianie a picie alkoholu.

Słowianie nie pili na codzień alkoholu, ponieważ wiedzieli ze niszczy on nasze pole ochronne, obniża wibracje, ludzie stają się nieczuli i agresywni. Zabiera nam naszą boskość. Działa destrukcyjnie na ciało, co jest traktowane na równi z samobójstwem. Ciało człowieka jest jego świątynia, o którą trzeba dbać, w innym wypadku konsekwencje są bardzo poważne. Pokazane jest to w filmie ''Nasz Dom''. Jedyna sytuacja kiedy wojownicy i wojowniczki słowiańscy, nordyccy (inni też)pili alkohol był czas przed bitwa, konfrontacją z przeciwnikiem, napastnikiem który najechał nasze Ziemie. Słowianie byli ludźmi o bardzo dużej wrażliwości. Nie potrafili zabijać zarówno zwierząt jak i ludzi. Żyli zgodnie z naturą, dlatego szanowali każde inne życie. W chwilach zagrożenia pili alkohol aby móc walczyć w obronie rodziny, bliskich, wszystkich ludzi. Alkohol obniżał w nich wrażliwość i podnosił siłę, co sprawiało że na ten czas stawali się bardzo agresywni a zarazem niepokonani. Niszczyli wtedy wroga bez strachu i z wielka zaciekłością.Dowodem głównym na to co pisze są naczynia z jakich pili alkohol, są to kubki w kształcie rogu. Ten kształt był specjalnie taki, żeby mogli włożyć taki róg za jakiś pasek czy uprząż. Był łatwy w transporcie. Nie można było używać takiego rogu przy stole, ponieważ był przeznaczony i skonstruowany do użytku podczas przemieszczania się przed konfrontacja zbrojna.
Ten tajemniczy napój który wikingowie pili przed bitwą, to był właśnie alkohol. Nie żaden tajemniczy napój bogów czy narkotyk jak to wielu sugeruje. Był nim alkohol w róznej postaci dostepnej na danym terenie. Dlaczego jest to ukrywane, ponieważ zgłębiając te zaganienie otworzy się inna perspektywa do wykorzytania tego trunku i ludzie mogli by zuważyć, że picie go jest katastrofalne w skutkach nie tylko dla ciała ale też dla duszy, co jest tajemnicą ukrywaną przed ludzmi."Berserk (berserker) – według podań historycznych był nieznającym strachu wojownikiem nordyckim. Wikinga będącego berserkiem ogarniał szał walki, który dodawał mu nadludzkiej siły.

Słowo berserk (bersërkr, liczba mnoga berserkir) pochodzi z języka staronordyjskiego i oznacza „skóra niedźwiedzia”. Byli tak nazywani z racji tego, że w czasie walki nosili na sobie skóry dzikich zwierząt, zwłaszcza skóry niedźwiedzi." cytuje za wikipedia ale ja mam inne zdanie na ten temat. Na zdjęciu mamy otworzona płytę nagrobną, pokazującą te wydarzenie.


Alkohol = AL-KUHL to arabskie słowo, które oznacza dosłowinie duch pożerający ciało. Dlatego nasilniejszy alkohol na świecie nazywany jest spirytusem od spirit duch, czyli coś co zabija duszę, tak należy to rozumieć. Wszystko jest nam pokazane, tylko od nas zależy do czego to wykorzystamy.


II Mark II

355 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały