Samobójstwo i Jego Konsekwencje

Zaktualizowano: 19 gru 2021


Samobójstwo jest najgorszym rozwiązaniem, lepiej przeżyć całe życie w mękach niż to zrobić, konsekwencje tego czynu są bardzo poważne.
Przyczyny samobójstw są wielorakie, główna przyczyną jest depresja, która jest spowodowana obniżeniem wibracji ciała, co skutkuje brakiem energii lub względy kulturowe czy honorowe jak w Japonii seppuku czy sati.Moim zdaniem jest coś jeszcze, ludzie często mówią, że on tego nie mógł zrobić, wygląda na to, że często wchodzi jakaś istota w ciało samobójcy i doprowadza go do tego.

Jak to się dzieje? Bardzo prosto. Ktoś pozbawia się naturalnej ochrony jaką posiada nasze ciało przez wywoływanie duchów, rytuały, voo doo lub używki jak alkohol, narkotyki, papierosy, rośliny o właściwościach halucynogennych jak Ayahuaska itd..Ciało nie jest naszą własnością, dlatego trzeba dbać o nie najlepiej jak potrafimy. Nasze ciała należą do matki Ziemi, są od niej wypożyczane na mocy paktów jakie są zawierane między nami a Radą Ziemi.Zniszczenie ciała przez alkohol, narkotyki, papierosy itd. jest traktowane tak samo jak samobójstwo.

ALKOHOL – AL – KUHL AL – KUHL po arabsku znaczy duch pożerający ciało. Spirytus po ang. spirit znaczy duch.

Picie alkoholu bardzo szybko obniża wibrację szyszynki, która jest nośnikiem, ludzkiej świadomości.


Pokazane jest to w wielu filmach, najlepiej odzwierciedla to “Nasz Dom” gdzie główny bohater lekarz niszczy ciało przez palnie papierosów za co trafia do wymiaru, gdzie nikt nie ma praktycznie energii i trwa walka każdego dnia o byt.

Constantine jest kolejnym ważnym filmem o tej tematyce. Główny bohater zajmuje się usuwaniem demonów i innych istot z ciał ludzi. Pokazują nam, że nawet jak coś wejdzie w człowieka i zmusi go do samobójstwa to on bierze za to całkowitą odpowiedzialność.


Bardzo ważna kwestia omówiona jest na końcu filmu za napisami końcowymi, nasz John Constatnie siada na grobowej płycie grantowej swojego partnera i zapala ogień. Ogień symbolizuje spalanie zwłok, dzięki czemu dusza zostaje uwolniona. Płyty granitowe nie przepuszczają energii. Jeżeli dusza nie zdarzyła opuścić ciała może zostać uwieziona w grobie.

Ważny jest też sam pogrzeb, cała ceremonia, ilość ludzi jaka przyjdzie na nią, im więcej tym więcej energii oddają zmarłemu. Ksiądz, który robiąc wcześniej ostatnie namaszczenie zamyka czakrę podstawy, sam sposób pochówku itd. Temat do osobnego omówienia.


Największą badaczka tych zagadnień jest Peggy Keane. Ona odkryła mowę odwrócona “reverse speech” i wiele innych rzeczy o osobach zmarłych. Niestety wszystkie materiały jakie były po polsku w google na jej temat zostały usunięte. Brała ona udział w projekcie Camelot Kerry Cassidy.

Człowiek, który popełnił samobójstwo trafią do tego wymiaru pomiędzy Ziemią a portalem, ponieważ w chwili śmierci posiadał bardzo niskie wibracje ciała, energii nie za wiele i dostaje dodatkowo karę za zniszczenie ciała, które nie należało do niego.

Trafiają tam także ludzie, którzy zniszczyli ciało przez używki jak alkohol, narkotyki czy papierosy. Nie dostaną drugiego na kolejna reinkarnacje, więc są zawieszeni.Normalnie dusza kieruje się do portalu, który znajduje się na słońcu. Niestety nadal między słońcem a ziemią znajduje tuba, która wyłapuje dusze. Opisałem to w artykule:

https://www.level1111.com/post/moja-%C5%9Bmier%C4%87-kliniczna

Kiedy taka osoba zostanie zassana przez ten wymiar, zaczyna się wtedy dla niej straszny horror, jakiego nigdy nie zaznała na ziemi.


Można przytoczyć w tym miejscu mit o Prometeuszu, który jest przykuty do skały w Kaukazie i każdego dnia przylatuje wygłodniały orzeł wyrywając mu wątrobę.No właśnie tam dopiero zaczyna się jazda bez trzymanki. Wiele osób opowiadało mi o śnie, z którego wynikało, że podczas podróży sennych były w tym miejscu. Jest tam strasznie, gwałty i morderstwa są na porządku dziennym, ludzie musza się kryć, maja miejsca wyznaczone z których nie mogą wychodzić nocą, w określonym czasie, ponieważ stracą energię, chociaż maja jej niewiele. Jeżeli nie maja jej prawie wcale leża bezsilni na ziemi i oprawcy robią z nimi co chcą nawet nie mogą się ukryć. Dzieją się tam dantejskie sceny przemocy. Jeżeli zostaną zabici odradzają się ponownie i tak bez końca.

Trwa to do momentu, kiedy planeta umrze, ale jest jedno, ale jeżeli Ziemia się nie wzniesie na wyższy poziom to ci ludzie zamienia się w gwiezdny pył, ich dusze przestaną istnieć i tylko w taki sposób mogą wrócić do źródła. Świadomość ich zostanie wymazana na zawsze i nigdy się nie odrodzą.


Jedyna ich szansą jest przekazanie energii przez jakiegoś członka rodziny, ale trzeba pamiętać, że kiedy ktoś odda określony procent swojej energii bliskiej istocie sam jej nie będzie posiadał w chwili śmierci. Energią ta manifestuje się w formie złotych monet, które Istota odprowadzająca duszę samobójcy przekaże Charonowi za przepłyniecie przez Styks a pilnuje wejścia tam Cerber 3 głowy pies, który nie pozwala wchodzić żywym. Można poczytać w mitologii jak to dokładnie wygląda i tak jest naprawdę w tamtym wymiarze.Istota, która odprowadza duszę musi się urodzić w odpowiednim czasie, także nie może tego każdy robić. Kolejną rzeczą jest to, że do świata zmarłych nie może wejść nikt żywy, czyli żeby tam się dostać trzeba najpierw umrzeć. Taki rytuał trzeba zrobić podczas snu. Szczegółów nie będę opisywać, bo kto naprawdę się zna, wie dokładnie jak to się odbywa.Dlatego kochani cokolwiek dzieje się w naszym życiu, samobójstwo to najgorsze wyjście, niczego nie rozwiązuje a mało to człowiek wpada w naprawdę poważne problemy.

IIMarkII

1096 wyświetleń3 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały