SNY - Poziomy, Regułu, Pakty, Umowy


Często opisują wam, że w sny maja 4 fazy snu, REM, NREM. Są poziomy przez które przechodzimy jak zasypiamy to fakt, jak tafle lodu lub piętra w bloku. Kiedy praktykujesz oobe widzisz te pierwsze poziomy przez które trzeba przejść. Zostawmy oobe i astral a wejdźmy głębiej do faz snu świadomego.


Poziomy, na których można się poruszać ustawione są jak piętra w bloku.

OD 1 w dół należą do złych ras, od 2 w górę należą do nas ludzi, tam jesteśmy bezpieczni. Ludzie często mówią, że pamiętają jak we śnie zjeżdżali windą w dół lub jechali w górę.Jest winda energetyczna która możemy się poruszać w zależności od posiadanej energii, jeżeli będziemy mieć jej za mało a wsiądziemy do niej to zawsze ściągnie nas w dół, mimo iż naciśniemy przycisk górnego piętra jak 5,6,7,8. Im niżej zjedziemy tym energia jest bardziej gęsta i trudniej nam się w niej poruszać. Piętra na niższym levelu są bardzo małe i wąskie. Na niższych poziomach zawsze pobierają nam energię podczas snu.


Wejście na wyższe poziomy zależy od ilości energii, jaką posiadamy. Kiedy nie mogę wejść wyżej, często szukam czegoś czym mogę się doładować. Wszystko jest takie same jak w życiu realnym, nie masz energii, siły idziesz odpocząć położyć się spać.


łóżka energetyczne które nas ładują, ale najczęściej robimy to sami przez jedzenie. Szukamy produktów które nas doładują jak frytki, owoce, warzywa, woda itd.


Uczucie latania i podnoszenie się w powietrzu, latanie nad okolicą może świadczyć o wysokiej wibracji jaka posiadamy w danej chwili, mówi nam, że odrywamy się od matrixa i idziemy w dobrym kierunku.
W tym miejscu chciałbym omówić parę podstawowych zasad jakie obowiązują nas podczas naszej podróży. Tamten świat ma swoje zasady i przepisy, które są podobne do tych jakie nas obowiązują w życiu codziennym.


  1. Nigdy nie należy brać czegokolwiek do jedzenia lub picia, od istot które pojawiają się, ponieważ może być to zatrute i będzie to skutkować chorobą lub złym samopoczuciem w realu.

  2. Nigdy nie należy wpuszczać kogokolwiek do naszego mieszkania, domu, szklarni, garażu, czegokolwiek, gdzie przebywamy. Otworzenie drzwi i zaproszenie do środka istoty powoduje wyrażenie zgody na kontrakt, umowę jaka ona przyniosła ze sobą. My oczywiście nie mam pokazanego dokumentu, ale jest podobnie jak w otaczającej nas rzeczywistości. Wpuszczając kogoś do naszego mieszkania już wyrażamy zgodę na jego obecność, a jak to jest ktoś niegodziwy, wtedy zaczynają się problemy. Tak samo dotyczy to osób z naszej rodziny, żony, męża, matki, ojca, dzieci itd. Często stosują nakładki holograficzne, naszych bliskich. Typowym jest wykorzystywanie hologramów osób nam bliskich zmarłych. Spotkania takie wywołują ból i cierpienie. Kochani naszych bliskich nie ma już na ziemi po 3 dniach od śmierci, są wyjątki, ale..., kolejny temat na długi artykuł.

  3. Sex – zapamiętaj sobie, to skomplikowana technologia z Pleyad (ah ci dobrzy Pleyadnie, którzy jej użyczają za profity wiadomo komu). Odbywając stosunek godzisz na wgranie w twoja matrycę, twoje pole programów które będą niekorzystne dla ciebie. Najczęściej jest to gadzia istota a nawet demon przybierające postać pięknego modela lub kobiety. Odczucia są takie same, czuje się wszystko, kobiety czują jak są penetrowane i mogą mieć orgazm. Niejednokrotnie może być też to osoba, która praktykuje oobe, korzystając z tego co się nauczała robi to co robić. Niestety ze swojej praktyki i relacji osób z którymi rozmawiałem przeważnie są to mężczyźni. Nigdy nie słyszałem, żeby jakaś kobieta gwałciła kogoś wykorzystując oobe.

  4. Zgoda na poniżanie nas. Mamy sytuacje w których ktoś, może to być nawet bliska nam osoba próbuje nas ośmieszyć, mówi nam, że jesteśmy słabi i beznadziejni. Może także nas straszyć, mogą z nią być istoty wyglądająco groźnie. W takim wypadku, gonimy ich. Jesteście świetlistymi istotami i wy sami wiecie jacy jesteście wspaniali, jesteście światłem, jeżeli rozświetlicie się oni tracą swoja moc.

  5. Często ktoś próbuje obciąć na włosy, chce pozbawić nas energii, także gonimy takich delikwentów. Jak ważne są włosy i co symbolizują, opisałem w artykule: https://www.level1111.com/post/d%C5%82ugie-w%C5%82osy-i-33-kr%C4%99gi-kregos%C5%82upa

  6. Może się zdarzyć, że ktoś częstuje nas papierosem a co gorsza w naszym kierunku wypuszcza dym z papierosa czy czegoś innego. Dym jest to czar, wypuszczany przez Maga, należy zrobić wszystko, aby go ominąć. Papierosy, wódka, narkotyki itd. programują nas na ich stosowanie.

  7. Wielokrotnie ktoś nas woła, żebyśmy z nim poszli, weszli do jakiś pomieszczeń, najczęściej chcą nas zamknąć na jakiś poziomach. Uwięzić naszego energię. Wprowadzić do windy energetycznej itd..


Jeżeli jesteśmy na wyższym poziomie w lekkiej gęstości, możemy być obserwatorami istot, które są niższych wibracja i znajdują się w na gęstym levelu. Przedzieleni jesteśmy jakby szkłem, jest to coś przeźroczystego między, poziomami my widzimy innych a inni nie widza nas. Bariera ta wygląda jak szkło weneckie.Mamy to pokazane w Alicji po drugiej stornie lustra, kiedy ona ścigana przez grupę ludzi, staje przed lustrem i przechodzi przez nie. Widać dokładnie poziomy jakie musi pokonać. Tak samo jest, kiedy zasypiamy właśnie przechodzimy przez takie nakładające się tafle szkła, ale nie jest to szkło, mając odpowiednią wibrację możemy pokonać odpowiednią ilość tych poziomów. Pokazane jest to także w bardzo dobrym filmie Dr Strange.Jako dziecko często uciekałem w snach, bo ganiały mnie duże jaszczurki i włochate stworzenia. Pamiętam dokładnie, że chcą się wydostać wskakiwałem w jakby szybę, ja ją postrzegałem jako szkło w oknie, ale była bardzo dziwna, zachowywała się tak samo jak te lustro z filmu o Alicji. Nieraz jak wskakiwałem w nią i obniżała mi się wibracja, która była spowodowana strachem, zastygałem między wymiarami i musiałem się przeciskać na siłę bardzo powoli.

Kiedy przestawałem się bać wszystko wracało do normy i zaczynałem lecieć.
Bardzo ważna uwaga, kiedy kładziecie się spać, palcie lampkę, ważne jest, aby było jakieś światło, nawet małe ledowe, to nas chroni przed atakami tak zwanych cieni, mogą nas sparaliżować i wystarczy, że nabierzemy energii od tego światła i się zaraz oswobodzimy...CDN
IIMarkII

1302 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały