Sylwoterapia - przytulanie do drzew.

Zaktualizowano: 9 gru 2021


Sylwoterapia swoją nazwę wzięła od łacińskiego słowa "silva" oznaczającego las.

Przytulanie się do brzozy jest najpopularniejszym sposóbem na praktykowanie sylwoterapii. Drzewo o białej korze przynosi szczęście, dlatego matki powinny kłaść niemowlęta wśród korzeni, z intencj, że ta energia zapewni im pomyślność i dobre zdrowie. Kontakt z brzozą nie tylko relaksuje, ale też wzmacnia metabolizm i przyśpiesza gojenie się ran. W języku utarło się stwierdzenie "silny jak dąb". Królewskie drzewo pozytywnie wpływa na psychikę i witalność. Wywar z kory nie tylko leczył łupież, ale był stosowany w przypadku nieregularnych miesiączek oraz w połogu jako środek bakteriobójczy. Nieśmiali powinni znalęźć świerk a ci, którym brakuje motywacji, i chcą ją odzyskać naljepiej niech udadzą się w okolicy jarzębiny. Czereśnia pozwala odzyskać poczucie kobiecości.


Przytulanie do drzew i wymiana energtyczna.


Pamiętaj, że przytulając się do drzewa musisz mu powiedzieć, ze chcesz wymiany energetycznej. Oddajesz negatywna energię a pobierasz wysoko wibracyjną energię oraz się uziemiasz.

Jeżeli nic nie powiesz do drzewa, to ono od Ciebie pobierze energię. Jeżeli za mocno się naładujesz energią, będzie problem z zaśnięciem. Można to robić tylko wtedy kiedy soki są w drzewie na górze. Kiedy zaczyna się hibernacja, okres jesienno zimowy, czas na wymianie się skończył.


Każde drzewo posiada duszę. Jeżeli musimy je ściąć trzeba je poprosić o przeniesienie swojej świadomości do młodej sadzonki lub innego drzewa. Pokazane jest to w filmie „Władca Pierścieni” gdzie nazywają się Entowie, Enty co znaczy któryś z kolei.

Wszytsko na Ziemi jest zbudowane na nasze podobieństwo, potwierdzja to słoje drzewa i nasze linie papilarne. Jesteśmy połączeni z natura, Jesteśmy jej częścią, tworzymy jedna wielką rodzinę.
II Mark II

275 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały