Rasa Vrill

Zaktualizowano: 4 majPrawie każdy kto żyje na Ziemi i wygląda jak człowiek ma 50% DNA czystego człowieka, reszta to jedna lub więcej ras obcych. Czystych ludzi ze 100% DNA jest bardzo mało. Im ktoś ma czystsze DNA rasy obcej tym więcej cech i energii od nich posiada.


Drugie zdjęcie - tak wyglądają w oryginale, podobni do szaraków, można się pomylić. Zwrocie uwagę na układ czaszki i oczy, oczy są jakby u chińczyków, są mętne i podłużne. Są to osoby często mające pieniądze, zawsze udają super dobrych, ale tacy nie są, często się wysługują się innymi, złapani na kłamstwie tak odwracają kota ogonem, że wychodzą, że to nie oni i zwalają winne na innych.


Są ich dwie odmiany, tak jak widać na zdjęciach.

Mistrzowie mistyfikacji i pozakulisowych afer. Oni mają często zdolności, wróżenia z kart i przepowiadania przyszłości, dużo ich widziałem u Cyganów, bardzo sporo ich wśród bogatych chińczyków lub osób tak wyglądających, często są też bardzo bogaci. Najbogatsi ludzie na świecie mają ich czyste DNA.

Udają super uduchowionych, widziałem parę osób w Polsce od nich zajmujących się gongami tybetańskimi, misami, ezoteryka.Występują wszędzie, ale najwięcej ich wśród ludzi z Azji.


Wiele linii królewskich miało ich DNA jak szkocka dynastia Canmore lub de Bruce i inne.

Jest to pokazane w serialu Peaky Blinders, gdzie cyganie stają się najpotężniejszymi i najbogatszymi osobami w BK, posiadają ogromny majątek, fabryki aut, huty porty itd.


Legendy cygańskie mówią, że posiedli oni wiedzę na temat wróżenia z kart oraz z linii na dłoniach po tym jak odwiedzili rasę Vril, która mieszka pod ziemia, to ona przekazała im ta wiedzę.
W filmie Labirynt Świadomości jest pokazany symbol tej rasy. Jest także ona wspomniana i jej technologia. Film polski, ale zasługuje na baczne oglądnięcie. Wspomniana jest tam technologia wyłapywania ludzkich dusz i transportowaniu ich na księżyc. Sam byłem bardzo zdziwiony, za ogrom wiedzy jaki się tam znajduje. Oczywiście przedstawione jest to w sposób nie oczywisty, są to opowieści osoby znajdującej się w szpitalu psychiatrycznym.Naziści mieli z nimi kontakty, dzięki czemu posiadali ich technologię. Dlatego najpotężniejsze towarzystwa nazywały się Vril, Tule. Wyspa Tule posiada wejścia do podziemnych miast tej rasy. Jedni z najważniejszych Nazistów mieli ich DNA, dlatego dostali wsparcie w postaci technologii, swoi wspierali swoich w ciałach ludzi.
Jeżeli energia ludzką zaczyna pracować można przejść na stronę świata. Tak jak to widzimy u Edyty Górniak (Stachurski też ma jakiś procent od nich).


Piosenka Amdromeda to istny przekaz jak myśleć by być kim się chce, mówi wprost, że wszytko teraz zależy od naszych myśli. Piękna postawa.


Znam wiele osób z tej rasy, które przeszły przemianę i pracują na rzecz świata, znam wiele pięknych i wspaniałych kobiet u których DNA człowieka zaczęło wspaniale pracować.II Mark II

1586 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Sirtyanie