Warsztaty - Jak prawidłowo żyć w świecie fizycznym

Zaktualizowano: 23 maj


Przychodzimy na ten świat, żeby żyć godnie w dostatku, sprawiedliwie współpracować między sobą w społeczeństwie które troszczy się o każadego człowieka. Wszyscy bez wyjatku się spełniają, realizuja swoje cele, osiagaja wszystko czego pragną. Każdy żyje w bogactwie duchowym i materialnym, bez strachu, pośpechu, w zdrowiu i pomyślności.

Czy to może być realne, czy opisuje wam mój sen ?

Normalnie życie na ziemi wygląda całkowicie inaczej. Człowiek rodzi się szćzęśliwy jeżeli oczywiście trafił w miarę normalną rodzinę. Jeżeli przetrwa i zdoła także normalnie dorosnąć jest szczęściarzem. Wytedy dopiero rozpoczyna się cała zabawa. Oczywiście cały ten Matrix daje iluzje stabilności, normalności i równego startu dla wszystkich ale czy jest tak aby na pewno ?

Czy zauważyliście to, że niektórym wiedzie się całkiem dobrze ale większość ludzi ale większość ludzi codzinne życie nie jest lekkie ani przyjemne ?

Kiedy zadcie sobie sprawdę z tego, że cały czas wszystcy was oszukują jak politycy, dziennikarze, artyści, duchowni, guru, yutuberzy.

Kiedy tak naprawdę zdacie sobie sprawę z tego, że wy sami też, okłamujecie sami siebie, bo ta cała gra jest tak ułóżona, żebyście czuli tą materialna iluzję, która zabija wasze marzenia i sprawia, że jestescie uśpieni.

Rzeczywistość karmi was wizją wspaniałych dokonań.

Kiedy zdacie sobie sprawę z tego, że jesteście jednym z trybików tej ogromnej maszyny i tak naprawdę wasze życie nie jest tym o czym marzyliście.

Kiedy zdacie sobie sprawę, że od początku zostaliście zaszeregowani jako pionek na wielkiej szachownicy życia, któremu wszystko się podoba, nie zadaje niewygodnych pytań typu dlaczego żyję w ten sposób jako cień, podobny do innych cieni i wreszcie najważniejsze czy można żyć inaczej ?

W tym świecie pełnym sprzeczności prawda jest tak, że albo jesteś ofiarą albo myśliwym.

Jest też trzecie rozwiązanie.

Masz wybór podejmowania decyzji i wpływania na swoje życie.

Jeśli nie chcesz tracić czasu i przekonać się, że możesz wpływać na swoje życie nie tylko w słowach ale też w czynach.

Jeżeli chcesz w naturalny sposób kochać i być kochanym, pozyskiwać fundusze które pozwolą Ci osiągnąć materialne rzeczy przy czym dająć Ci swobodny czas dla Cibie, abyś mógł kotrzystać z niego dla swoich wygód i potrzeb. Zyskać obfitość w każdej postaci.

Wszystko to jest proste i nieskomplikowane, do osiągnięcia przez każdego, przecież ludzie którym się powodzi nie różnią się niczym szczególnym od Ciebie.

Mają takie samo ciało, ale myslą w całkiem inny sposób, ich życie to często ciężka praca od rana do wieczora.

Przecież możesz żyć łatwo i przyjemne, pełnią życia w szczęściu i pomyślności. Można to osiągnąć samemu, ale programowanie od dziecka sprawia, że jest to prawie niemożliwe, wręcz nie osiągalne dla większości ludzi.

Cała tajemnica Twojego powodzenia ukryta jest w świadomości. Trzeba podążdać za swoja intuicją nie zwracjąc uwagi na programy które nie należa do was. Wtedy otwierają się bramy wszechświata które dadzą Ci wszystko czego pragniesz, tego nauczysz się na naszym kursie. Da Ci to mozliwość swobodnych wyborów i poruszania się w dowolnym wybranym przez ciebie i tylko Ciebie.

Nauczyciele badacze natury ludzkiej z przeogromnym doświadczeniem, z zainteresowaniem przyglądając sie tematowi energetyki człowieka, zapraszają państwa Na 2 dniowe szkolenie z zakresu:

Jak żyć prawidłowo w świecie fizycznym.

Na szkoleniu dowiecie się jak odczuć i zobaczyć nasze biopole, jak możemy zaprogramować nasza podświadomość , oczyścić karmę i zbudować realne cele .

Zajęcia będą obejmować wiedzę z zakresu moich doświadczeń zdobytych podczas śmierci klinicznej i jak się przygotwać na ten moment przejścia których końcowym efektem powinna być jest krystalizacja duszy - teoria.Szkolenie odbędzie się w dniach 28,29 maja 2022 roku w Katowicach hotel Silesia Ilość miejsc ograniczona, Max 15.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem organizatorów

505277138 lub 574 160 608

kontakt e-mail :

cudbiuro@gmail.com lub adigasulbega@gmail.com.

Koszt 1200 zł warunkiem uczestnictwa jest wpłata zaliczki w wysokości 200 złoty na

konto PKO 17124064521111001056097176

Blog Level1111.com

Kanał na YouTube Mocny Egregor

IIMarkII

411 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały