Wewnętrzna siła

Zaktualizowano: 14 sie

Tematem tego artykułu jest wewnętrzna siła, którą każdy z nas w sobie nosi, a której mało kto jest świadom. Ta moc daje nam możliwość odwrócenia rzeczywistości tak, że możemy przekuć niemożliwe w możliwe.


Zajawkę tego spotkać można nawet w Biblii, kiedy jest mówione o chodzeniu po wodzie. Jeden z uczniów zaczyna mieć wątpliwości i wpada do wody. I to jest właśnie kluczem. Tylko wtedy możemy ją uruchomić, kiedy obudzimy w sobie niezachwianą wiarę w nasze możliwości.Tylko wtedy korzystamy z jej pełnych możliwości, kiedy słuchamy siebie, swoich potrzeb, kiedy poznajemy swój potencjał energetyczny i wykonujemy pracę z nim. Kiedy dbamy o swoją kondycję fizyczną i psychiczną.Matrix zadbał o to, byśmy wierzyli, że jesteśmy słabi, że nic od nas nie zależy, że musimy się poddać i żyć jak nam każą. Jednak ta klatka ma dość szerokie otwory, że każdy, kto je zauważy może wyjść i odzyskać z łatwością swobodę. Na szczęście ludzie się budzą i zaczynają widzieć te siłę w sobie. Wtedy można odciąć negatywną osobę, zacząć szalony projekt i wyznać komuś coś, co wewnętrzne lęki od dawna powstrzymywały.Możemy przenosić góry i to dosłownie. Ważne, byśmy szukali wiedzy, w jaki sposób tego dokonać.


Co zrobić?

Medytuj, zalecamy pracę z energią rodu oraz szereg różnych medytacji, które znajdziesz w sekcji „Rezerwacja usług” Odblokuj ten kanał, a znajdziesz w sobie siłę na wszystko, czego pragniesz dokonać.


Oddychaj. I nie chodzi tu o prowadzone treningi oddechowe, które stanowią szereg zagrożeń. Sam wsłuchaj się w swój oddech. A wtedy nawiążesz więź z sobą samym. Nasycisz tlenem swoje ciało a przy tym może przyjdą myśli, które podpowiedzą, czego tak naprawdę potrzebujesz.


Śmiej się. Bądź jak dziecko w środku zabawy. Bądź w chwili i przyjmij tę swobodną radość, która Cię napełnia. Gdy się śmiejesz, twoja krew krąży szybciej, serotonina rozchodzi się po całym ciele a wibracje idą w górę.


Pozwól odejść wszystkiemu, co ciągnie cię w dół. Odrzuć myśli, o urazie, która tkwi w tobie od dawna. Wybacz samemu sobie, wszystkie klęski, które poniosłeś. Przestań myśleć o tych, którzy cię zranili czy skrzywdzili.


Przeszkody traktuj jako próby, jak bardzo zależy Ci na obranym celu. One w rzeczywistości właśnie tym są. Wszechświat Cię testuje, czy jesteś godzien tego, do czego dążysz. Odetchnij dwa razy i uwierz, że one tak naprawdę Cię nie zatrzymają.


medytująca osoba
Wewnętrzna siła

564 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały