WEWNĘTRZNE DZIECKO W TOBIE

Zaktualizowano: 14 gru 2021Wewnętrzne Dziecko w Tobie

Obojętnie czy Jesteśmy mali czy dorośli małe dziecko jest zawsze w środku nas. Ludzie często mówią jak się starzeją, że czują się młodzi, jak małe dzieci w środku.

Ludzie za dziecka przeżywają różne traumy. Są sytuacje których dzieci nie potrafią zrozumieć i bardzo cierpią, później ciągnie się to przez lata. Dlatego dorosły człowiek musi te dziecko w sobie przytulić i powiedzieć mu, że ja jestem zawsze byłem i nigdy Cię nie opuszczę. W skrócie może tak, że jako dorosły człowiek w środku musi się przekonać, że nigdy nie był sam, to jest tak bardzo ważne, ponieważ jeżeli się to zrobi to wiele problemów się rozwiązuje.


Jak się jest małym często sobie mówiłem, nie przejmuj się zawsze Cię kocham, nie Jesteś sam na tym świecie. Jak miałem traumę często sam siebie pocieszałem, nie przejmuj się, życie jest piękne, głowa do góry.

Dlaczego tak się dzieje – ponieważ Jesteśmy zamknięci w naszych ciałach. Te wewnętrzne dziecko, które jest zamknięte w środku woła o pomoc. To wewnętrzne nasze ja może robić wszystko, czynić cuda, bo Jesteśmy wszystkim, częścią wszystkiego, Jesteśmy Bogami. Dlatego ludzie piszą o tym przytulaniu itd., ale nie wiedzą o co chodzi w związku z tematem wewnętrznego dziecka, który jest źle tłumaczony.


Nasze ja, jest uwięzione w ciele, to znaczy w więzieniu. Ponieważ te ciała zostały nam nadane sztucznie. Właśnie dużo ludzi nie potrafi się z tym pogodzić wewnętrznie i wpadają w nałogi, mają depresję, aż w końcu popełniają samobójstwa.


To jest właśnie wewnętrzne dziecko, którym trzeba opiekować się całe życie. Po prostu możesz pokochać te wewnętrzne dziecko. To tak jest jakbyśmy byli w dwóch osobach. Ty w dwóch osobach, czasami te dziecko w nas chce być swobodne i to Ty który jesteś człowiekiem nie możesz tego zmienić i zaczynają się problemy.


Chcesz posiadać kogoś, nadaj mu ciało. Chcesz posiadać ciało, nadaj mu religię Itd.

Na początku nie mieliśmy ciał. Byliśmy wszystkim i mogliśmy robić wszystko. Aby nas uwięzić zrobiono dla nas więzienie, jest nim nasze ciało.


Po tym, aby nas udupić całkowicie, wymyślono dla nas religię, języki obce, aby nas poróżnić. No to właśnie tak wszystko się zaczęło. I nie potrafię się z tym pogodzić.

Ja kocham moje ciało, ale wiem, że mogę dużo więcej a ciało mnie ogranicza.


Moja energia potrafi wszystko, nawet jeżeli będę miał taką ochotę posiadać ciało i być pięknym mężczyzną to może się też i tak stać, mogę mieć wszystko być wszystkim, i być wszędzie, ale to co z nami zrobili strasznie nas ograniczyło, to jest bardzo przykre.


Zacznij Kochać Siebie


https://www.level1111.com/post/kocha%C4%87-siebie

IIMarkII

624 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały