Wszystko Jest Przyjemne, Łatwe i Proste jak strzała

Zostaw Wszystko Co Cię Ogranicza

Prostota Kluczem Do Wiedzy Wszechświata

Prostota jest kluczem do poznania prawdy


Prawda i piękno ukryte są w prostocie, bo taka jest natura prosta i piękna, jak woda.

Od dziecka słyszę głos w głowie, że wszystko jest proste, tak jak w naturze, w prostocie ukryta jest cała tajemna wiedza wszechświata.

Ludzie latami zastanawiają się co mają zrobić. Najprostsze rozwiązanie jest najlepsze. Tak samo ze słowami, prostych słów wypowiedzieć boisz się najbardziej, jak:

“Kocham Cię”

“Jak większość chcesz posiąść szkutę wygrywania, zamiast nauczyć się z akceptować porażkę, gdy wiesz, jak umrzeć, śmierć Ci nie straszna.”

Bruce Lee
Gdy wiesz, jak się przygotować na przejście i co zrobić, kiedy jej doświadczysz, śmierć jest kolejnym etapem Twojej nieśmiertelności. Dlatego polecam moje artykuły z doświadczenia przez mnie śmierci klinicznej.

https://www.level1111.com/post/moja-%C5%9Bmier%C4%87-kliniczna

https://www.level1111.com/post/%C5%9Bmier%C4%87-kliniczna-cz%C4%99%C5%9B%C4%87-dalsza

https://www.level1111.com/post/d%C5%BAwi%C4%99k-om-technologia-lucyfer

Porządkowanie prawdy ją unieważnia” Jiddu Krishnamurti


Prawda jest prawdą, nie doszukuj się szczegółów, bo cały sens prawdy Ci się zamaże.


Jeżeli będziecie czepiać się szczegółów, może się okazać, że przeżyliście całe życie i wypaczyliście jego sens. Cel życia został nie osiągnięty, przez odwrócenie uwagi i skupienie się na rzeczach mało ważnych.

Dlatego tak ważnym jest alby skupić się na celu, najlepiej zapisać go na kartce, może być ich kilka. Są różne techniki osiągania celów i odpowiedniego kierowania energią w taki sposób, aby zaczęły się szybko realizować.

"Nigdy się nie poddawaj"Doszukiwanie się szczegółów, odsunie nasz cel na bok. Można to porównać z fabryka, gdzie jedzie po taśmie nasz cel do realizacji a Wy doszukując się szczegółów wyciągacie go z taśmy i oglądacie ciągle, w taki sposób nigdy nie zostanie zrealizowany.


Ustawcie cele i pozwólcie im zaistnieć w przestrzeni.


Bądź promieniem światła dla siebie, nie szukaj Jezusa, Buddy czy Kriszny. Bądź promieniem światła dla siebie w świecie spowitym przez ciemność. Prawdę szukaj w sobie, nie na zewnątrz. Bądź samodzielny zarówno w swoim życiu jak i w walce człowiek może liczyć zawsze na siebie. Dlatego tak ważne jest:


Szczere wyrażanie siebie bez kłamstw i niedomówieńOdnajdź światło w sobie, Pokochaj Siebie, opisywałem to już w artykule Kochać Siebie:

https://www.level1111.com/post/kocha%C4%87-siebieRodzimy się sami, dorastamy sami, przeżywamy sami, umieramy sami. Zdaj sobie sprawę, z tego, że Ty Jesteś sama/sam dla siebie najważniejsza/y. Życia za Ciebie nikt nie przeżyje.“Woda to najmiększa substancja na ziemi a jednak drąży skałę. Woda jest również niematerialna, nie możemy jej chwycić, uderzyć ani zranić. Oczyść umysł stań się bezkształtny jak woda. Wlana do filiżanki, będzie filiżanką, będąc w dzbanku przyjmie jego formę. Woda płynie, przesiąka i kapie, bądź wodą.”

Bruce Lee
Nasze ciała są stworzone z wody. Woda jest nośnikiem pamięci. Wodę programuje się na wiele sposobów. Programuj się zawsze pozytywnie.Czy wiesz, że największą tajemnicą jest poznanie siebie, a klucz do niej masz w sobie ?

Czy wiesz co potrafisz?

Czy znasz swoje słabości?

Czy umiesz dopasować się do życia tak aby czerpać z niego jak najwięcej?

Czy Jesteś wdzięczny za swoje sukcesy i porażki?


Najprostsze rozwiązanie jest najskuteczniejsze, taka jest natura.

MarkObserwuj ją a wszystko będzie łatwe i przyjemne.


Przytoczę tutaj legendę o Aleksandrze Macedońskim i węźle gordyjskim.

Przepowiednia głosiła, że tylko ten zdobędzie Azję, kto rozplącze go. Alex długo się nie zastanawiał i przybył do miejsca, gdzie on się znajdował. Kiedy zorientował się, że zadanie jest nie wykonalne, po prostu go przeciął mieczem.

Ta legenda pokazuje w dobitny sposób, że rozwiązanie wszystkiego jest bardzo proste.

Wszystko jest proste.

Jeżeli Ktoś myśli, że nie ma żadnej metody, sposobności wykonania czegoś, to bark metody, bark rozwiązania jest też rozwiązaniem, co przekazuje nam ta legenda.

“Brak sposobu jest też sposobem. Pozbycie się ograniczeń stanowi ograniczenie.”

Bruce Lee


Motto te mówi o tym, żeby nie dać się ograniczać, unikać sytuacji, w której mamy tylko jedno wyjście, rozwiązanie. To jest tak naprawdę ograniczanie. Trzeba na bieżąco, przystosowywać się do okoliczności jakie napotkamy w życiu. Czyli być jak woda.


Jeśli szczerze wyrażasz siebie, przeciwności nie maja znaczenia.


Trzeba poznać przyczynę swojej ignorancji, to jest ważniejsze niż wszystkie metody i systemy jakie są znane ludziom.

“Kieruj się energią czakry serca, a nie ślepo kopiuj wzorce i metody”

“Oczyść umysł stań się bezkształtny jak woda, wlana do filiżanki będzie filiżanką, w butelce jest butelką w dzbanku przyjmie jego formę. Woda płynie albo niszczy. Bądź wodą Mój przyjacielu”

Bruce Lee
IIMarkII

669 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały