WYBACZANIE BLOKUJE CZAKRYNoszenie w sobie winy i Wybaczanie bardzo, blokuje i zanieczyszcza przepływ energii przez czakry.

Jeżeli ktoś jest poszkodowany w związku z działaniem osoby lub grupy osób i jeszcze wymusza się na tej osobie kolejne działania w formie wybaczenia, Jest to gruba manipulacja.

Energetycznie dla osoby pokrzywdzonej jest temat zamknięty. W normalnym świecie Istota skrzywdzona powinna żądać zadośćuczynienia. Wśród ludzi prawych jest taka forma właściwa, gdy złoczyńca prosi o wybaczenie w zamian oferuje pieniądze lub inne zadośćuczynienie jak odpracowanie winny.


Mamy to pokazane oczywiście w wielu filmach, ale kto na to zwraca uwagę. Taka sama sytuacja jest, jak weźmiemy kredyt w banku, według teorii wybaczania taka osoba powinna prosić bank o wybaczenie jej długu. Co się dzieje wtedy, brak spłaty długu, sprawa karna i wyrok, wkracza komornik i zabiera, ile się da


Dlaczego więc my ludzie mamy wybaczać a nasze winny i zobowiązania nie są wybaczane i puszczane w niepamięć, układ iście diabelski?


Oczywiście chodzi o energię. Ktoś manipuluje ludźmi energetycznie na ogromną skale, ponieważ:

wszystkie religie mówią WYBACZAJ

Wszyscy guru którzy zajmują się ezoteryka, duchowością mówią WYBACZAJDlaczego oni wszyscy kładą taki nacisk na to, że osoba poszkodowana jest tak bardzo zmuszana do tego, aby wybaczała wszystko i wszystkim, ponieważ jest to klasyczne

przerzucanie poczucia winy na osobę poszkodowaną.


Chyba już widzicie to dobrze?

Wybaczanie jest bardzo negatywne dla ludzi.

Robiąc to bierzemy cała negatywną energię z tego złego czynu na siebie.

Oprawca pozbywa się karmy a ludzie wybaczający obniżają się energetycznie.

Dobrze obrazuje to ta stara przypowieść zamieszczona na obrazku jaki umieściłem poniżej:


Jeżeli wybaczamy, Universum widzi to i czuję, że to Ci jest potrzebne. Zostaniesz kolejny raz zdradzona/ny czy cokolwiek innego, aż do skutku, aż zrozumiesz, jak należy postąpić.

Tak właśnie płynie energia.


Także kochani nie dajcie wrobić się w poczucie winny jak jesteście poszkodowani.

Co zrobić z taka osobą lub osobami?

Jest to negatywna energia, która nie pasuje do Ciebie. Niech on/ona idą swoją drogą a Ty swoją i nigdy w życiu nie wybaczaj zdrady ani niczego złego kto Tobie coś uczynił/ła bo w tym momencie otwierasz bramy na więcej i wtedy wszechświat dostarcza Ci więcej takich sytuacji.

Pamiętaj wszechświat będzie zawsze dostarczał Ci to co wysyłasz w danej chwili

Oni tak właśnie uczą w kościele, aby brać na siebie winę i przebaczać.

Tak samo jak Jezus, że on za Ciebie umarł i to Twoja wina, klasyczne poczucie winny za coś czego nigdy nie zrobiliśmy.

Walenie się ręką po czakrze serca i branie winy na sobie. Przykładów manipulacji jest masa.

Skutkiem wybaczenia komuś czegoś okropnego może być strata, choroba lub wypadek u osoby wybaczającej. Przypomnijcie sobie czy tak nie mieliście, wybaczcie komuś a tutaj za jakiś czas łamiecie nogę, tracicie coś cennego lub siada wam zdrowie.

Pamiętaj to ten co zawinił powinien was przeprosić, przynieść coś w zamian energetycznie współmiernego do tego co zrobił. Oszukał na majątku, pieniądzach powinien zwrócić z odsetkami.

Prosząc o wybaczenie i nic nie dając w zamian jest to bardzo nieuczciwe wobec pokrzywdzonej osoby.

II Mark II

4349 wyświetleń15 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Noc Kupały